Česká policie si příští týden převezme další BMW. Bude to hodně rychlé auto

  • Po jedenácti BMW i3 si česká policie převezme příští týden další vůz této značky 

  • Vůz bude patřit mezi to nejrychlejší, co má česká policie k dispozici 

  • Zatím není jisté, o jaký model půjde 

Česká policie si v poslední době přebírá nové stroje každou chvíli. Koncem minulého roku to bylo několik exemplářů Audi S6, následovala velká flotila policejní motocyklů, elektrické BMW i3 a příští týden si policisté opět převezmou další nový vůz. O co přesně půjde, to je zatím tajné. Jisté je, že tento nový automobil znovu ponese značku BMW.

Doporučujeme: Policie převzala 10 Audi S6, které budou „na parádu“. Staré A6 začnou pomáhat a chránit

Slavnostní předání proběhne příští středu 10. května. Podle oficiálních informací si policisté nepřevezmou další exemplář i3, tentokrát půjde o něco rychlého. Chystaná policejní novinka se má zařadit mezi nejrychlejší automobily, jaké aktuálně česká policie používá. Že by šlo o zapůjčení i8? Nebo se dočkáme něčeho z programu M Performance? Uvidíme.

Doporučujeme: Jedenáct kusů BMW i3 míří na zkoušku do služeb české státní i městské policie

Aktuálně drží titul nejrychlejších českých policejních aut v historii právě deset exemplářů Audi S6. Ty používají benzinový přeplňovaný osmiválec o výkonu 331 kW (450 k). Jejich nákup vyšel daňové poplatníky na 22 milionů korun.

Česká policie si příští týden převezme další BMW. Bude to hodně rychlé auto
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (75.56%) 9 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Bejvávali doby kdy Policie měla jenom Favority. S těma si moc neškrtli. Ale jinak proč ne… na Poláky na ty prasata co se vrací každej pátek domů z Německa by to mělo stačit. Doufám že to auto uvidím v praxi.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: