Sam - Moravský nezávislý komentátor (neregistrovaný)
My normální řidiči to už 40 let známe z ciziny. To jen mileniáni, naši úředníci a policajti, kteří nikdy nikde nebyli objevili Ameriku a teď to budou "zkoušet" a "vyhodnocovat" no to je tedy něco a zrovna v Břeclavi. Už je tam asi burčák?
Panzerfranz (neregistrovaný)
Lepší kdyby blikala červená, že příjde oranžová a zelená, řidiči si zařadili a v klidu a plynule se rozjeli. Blikajicí zelená bude pro české řidiče signál ke rychlení aby ještě stihli projet. V rozvojových zemých jsou vedle semaforu ne zelenou i červenou odpočívače času.
Starší osoba (neregistrovaný)
V komunistickém československu se to objevovalo vyjímečně ve větších městech už asi před 45-50 roky.Nic složitého na tom není.Asi před 3 roky tady na internetu měl někdo dotaz,proč to v dnešní době semafory nemají.Expert vysvětlil,že by KAŽDÝ semafor byl o 1 000 000 Kč dražší a ať si každý spočítá,co by to každé město stálo.
Jiří Ullmann (neregistrovaný)
Třeba v Polsku jsem zaznamenal, že je na některých místech "daleko delší" oranžová při změně ze zelené na červenou. To mi přijde praktičtější a jednodušší na implementaci. Pokud tedy řidiči dodrží to, že ten, co je nejblíž a je pro něj nebezpečné zastavit, odjede a ostatní už se do křižovatky nehrnou...
nemam_jmeno (neregistrovaný)
zdrazeni je nula nic, je to jen o elektronice za at nezeru, kilo navrch. Paradoxne se mi libi spise odpocet do konce cervene zname z ruznych oprav silnic apod., kdy je provoz kyvadlovy a takove semafory informuji ridice, jak dlouho bude cekat... my dohanime ten zbytek sveta proste po svym, pomalu, neuspechat... a jeste nam to bonusove brzdi uredni šiml... bohuzel.
Pepa (neregistrovaný)
To muze vymyslet jen debil.Na to tam je oranzova. Nebo si nekdo mysli, ze budu stavet na blikajici zelenou, kdyz nestavim, ani na oranzovou? To bych se nikam nedostal. Ale v zajmu bezpecnosti bych tam dal jeste fialovou co bude upozornovat na blikajici zelenou, ta upozorni na oranzovou a ta upozorni na cervenou. Pak to bude v zajmu dementni Evropsky Unie hrozne bezpecny, akorat se nikam nedostanem, to ale neni cilem. Cilem je buzerovat lidi, aby prestali premejslet, co jim to ty idioti nahore vlastne narizujou a co tam vlaste delaj, a jestli by nemeli jit do hajzlu kdyz nejsou dusevne normalni.
Nikola Rozehnal (neregistrovaný)
Jde o to, že při brždění např s autobusem máte mnohem delší brzdnou dráhu, než osobák a ty 4 vteřiny, kdy svítí oranžová na zastavení nestačí, pokud nechcete mít lidi na čelním skle.. Tedy blikající zelená dá řidičům velkých aut dostatečný prostor na zastavení před rozsvícením červené a eliminuje prudké brždění před semaforem
Renda (neregistrovaný)
A kde prosím svítí oranžová 4 vteřiny v Hradci Králové a i jinde -poctivě měřeno tak dvě vteriny…...a mezi námi to máš kor na větších křižovatkách nad boudou tak za půlkou křižovatky už červenou!!!