Sylvester Stallone prodává obří Cadillac, který sám navrhl. Chce skoro osm milionů

  • Americký herec se rozhodl prodat svůj Cadillac Escalade ESV v luxusním zakázkovém provedení

  • Na návrhu interiéru se podílel sám. Nechybí polohovatelná sedadla, křišťál a obří televize

  • Auto má poměrně malý nájezd, jen 1600 kilometrů. Prodává se za téměř osm milionů korun

Obří SUV přestavěné na pohodlnou luxusní limuzínu, to je Cadillac Escalade ESV. Automobilka tímto prodlouženým modelem míří na nejbohatší klientelu, ať už jde o šéfy nadnárodních společností nebo třeba herce. Jedním z nich byl i slavný Sylvester Stallone. Ten se ale svůj vůz rozhodl nečekaně prodat.

Přitom se on sám významnou měrou podílel na návrhu interiéru. Auto je vybaveno polohovatelnými křesly ze špičkové perforované kůže, dřevěnými dekory, sadou displejů i televize o úhlopříčce 109 cm, která slouží jako rozdělovník mezi řidičem a VIP cestujícími vzadu. Nechybí ani křišťálové skleničky či láhev na dobrý alkohol. Kabinu na zakázku vyrobila kalifornská společnost Becker Autmotive Design.

Americký rapper „vylepšil“ svůj Aventador SV. Tohle Lambo rozhodně nepřehlédnete

„Navrhování luxusního interiéru s Howardem Beckerem jsem si užil. Auto jsme si ale objednal pro specifický účel. Moje potřeby se před nedávnem změnily a tak už nemám pro tohle krásné auto využití,“ vysvětlil náhlý prodej vozu Stallone. Cadillac má totiž najeto pouhých 1600 kilometrů.

Celá přestavba včetně vozu vyšla na nemalou částku. Herec zaplatil 409 tisíc dolarů, což je v přepočtu něco málo přes devět milionů korun. Auto nyní prodává za výrazně nižší peníze. Chce za něj „jen“ 350 tisíc dolarů, tedy asi sedm a tři čtvrtě milionu korun.

Sylvester Stallone prodává obří Cadillac, který sám navrhl. Chce skoro osm milionů
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: