Tip na zhodnocení úspor: Na prodej je LaFerrari s 5453 najetými kilometry

  • Ferrari postavilo pouze 500 kusů tohoto hybridního unikátu

  • Le Ferrari je na prodej jen výjimečně. Za tento kus byste museli zaplatit v přepočtu 60 milionů korun

  • Prodává ho dubajská společnost Al Tayer Motors

Ferrari LaFerrari patří k nejúchvatnějším sportovním automobilům, které kdo kdy vyrobil. Automobilka ho prodávala pouze prověřeným zákazníkům, kteří mají ve svých sbírkách další podobně unikátní modely se vzpínajícím se koněm ve znaku. A to se ještě na každého nedostalo, protože LaFerrari vzniklo v omezeném počtu 500 kusů. Prodávalo se v přepočtu zhruba za 35 milionů.

I z toho důvodu je LaFerrari cenným sběratelským artiklem, který se jen zřídkakdy objevuje na prodej. Nyní se jeden kus vyskytl v Dubaji, kde ho nabízí společnost Al Tayer Motors.

LaFerrari je nástupcem modelu Ferrari Enzo. Poprvé bylo představeno na autosalonu v Ženevě v roce 2013
Ferrari LaFerrari stálo v době svého uvedení v přepočtu 35 milionů korun. Nyní jeho cena strmě stoupá

Jedná se modelový rok 2014 s 5453 najetými kilometry v červené barvě Rosso Corsa. Rudý kabátek doplňují černá pětipaprsková kovaná kola, skrz které prosvítají červeně lakované brzdové třmeny masivních karbon-keramických brzd.

Červeno-černá barevná kombinace je hlavním motivem také uvnitř, kde toho kromě alcantarou čalouněných skořepin mnoho není. Tohle auto je okruhová zbraň, nikoliv komfortně laděné GT.

Pět levných ojetin, které v roce 2019 porostou na ceně

Přestože je nájezd vyšší, než má většina „uloženek“, jde o prověřené auto přímo o Ferrari. Jeho zástupci navíc tvrdí, že pro hybridní technologii je daleko lepší, když skutečně jezdí namísto dlouhodobého stání v garáži.

Cena necelých 60 milionů korun se může na první pohled zdát závratná, Odborníci ale odhadují, že LaFerrari se v budoucnu stane jedním z nejvyhledávanějších a nejdražších automobilů na světě a jeho cena s přibývajícími roky raketově poroste.

Tip na zhodnocení úspor: Na prodej je LaFerrari s 5453 najetými kilometry
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů
Sdílejte

1 komentář

  1. Ferrari jsem jednou řídil díky https://autozazitek.cz/ a musím říct, že to byla naprosto skvělá zkušenost, takže mít ty peníze určitě bych ho koupil. Bohužel je však nemám, takže mi bude muset stačít alespoň ten auto zážitek jednou za rok.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: