Právě vychází časopis AUTO7 3/2020

  • Hlavní téma: Velký test nového Subaru Forester e-Boxer

  • Srovnávací test Hyundai Tucson vs. Renault Kadjar

  • Téma: Montáž parkovací kamery svépomocí i u profesionálů

  • Reportáž: Elektromobilem z Prahy do Brna a zpět

  • Technika: Naftové motory PSA, kamery místo zrcátek

  • Bazar: Kupujeme ojetou Toyotu Prius

  • Retro: Přestavba klasického VW Brouk na elektrický pohon

Již třetí letošní vydání magazínu AUTO7 je právě v prodeji. Úvodem přináší první svezení s novou Hondou E, Opelem Grandland X v nové verzi Hybrid4 a také s exotickým čínským elektromobilem Byton M-Byte. V rubrice Nejlepší koupě nabízí ucelený přehled všech elektromobilů na českém trhu, od malých městských přibližovadel až po opulentní SUV – včetně srovnání jejich technických parametrů.

Parkovací kamera je dnes neodmyslitelnou výbavou téměř každého nového auta, domontovat se však dá i na starší vozy nebo nové modely, které tuto možnost z výroby nemají. Redakce na vlastní kůži vyzkoušela, co obnáší montáž kamery svépomocí, pro úplnost pak tuto problematiku zkoumala u specializované firmy, která montáže kamer provádí. Techniky je ale v novém vydání AUTO7 ještě více, věnuje se i nahrazování zpětných zrcátek kamerami a obrazovkami – už pro takové řešení nazrál čas? Od elektroniky zpátky k mechanice, v aktuálním čísle najdete také detailní technický rozbor naftových motorů koncernu PSA.

Subaru a hybrid? Realita ve formě nového Foresteru e-Boxer, kterému je věnován šestistránkový velký test. Dále AUTO7 srovnává naftové verze SUV z opačných konců planety – korejského Hyundai Tucson a francouzského Renaultu Kadjar. Proti sobě se v aktuálním čísle postavili i Kia e-Niro a e-Soul, s nimiž redakce podnikla dobrodružný výlet z Prahy do Brna a zpět, přičemž zmapovala veškeré dostupné zázemí pro řidiče elektroaut na této trase.

Nezbytnou součástí AUTO7 jsou také dlouhodobé testy, tentokrát se závěrem a shrnutím několikaměsíčního soužití s Opelem Insignia GSi ST a novou kapitolou ve formě Citroënu Berlingo v prostřední výbavě Feel. Z hlediska redakčních testů se pak čtenář může těšit například na Peugeot 2008, BMW M850i Gran Coupe či 120d xDrive, Kiu XCeed, Dacii Lodgy Hyundai Ioniq PHEV, Jeep Wrangler nebo Audi A4 Allroad. Milovníky starých časů pak potěší test Chrysleru New Yorker z roku 1961 nebo přestavba klasického VW Brouk na elektrický pohon.

Třetí vydání AUTO7 v roce 2020 je v prodeji právě teď za cenu 39,90 Kč, výhodně jej lze odebírat formou předplatného.

Právě vychází časopis AUTO7 3/2020
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: