Potřebujete ve svém Rolls-Royce více klidu a soukromí? Objednejte si Privacy Suite

  • Paket Privacy Suite je přepážka mezi předními a zadními sedadly

  • Dopředu k řidiči se tak nedostanou nežádoucí informace

  • Samozřejmostí jsou zatmavená okna a záclonky vzadu

Vozy značky Rolls-Royce patří mezi ty s nejnižší úrovní hladiny hluku uvnitř. Nejenže k uším cestujících vzadu (kde majitel povětšinou posedává) nedolehnou nežádoucí hluky, ale ani ven se nedostane nic z toho, co se odehrává uvnitř. Tuto schopnost teď ještě umocní paket Privacy Suite, který do prodlouženého modelu Rolls-Royce Phantom přidává dělicí přepážku mezi předními a zadními sedadly.

Rolls-Royce Phantom Chengdu
Přepážka má vedle silné akustické izolace také elektrochromatické sklo, které lze stiskem tlačítka zneprůhlednit
Rolls-Royce Phantom Chengdu
S posádkou vpředu lze komunikovat interkomem, případně touto malou přihrádkou, která slouží k předávání dokumentů

Britská automobilka tuto novinku představuje na autosalonu v čínském Čcheng-tu, neboť Číňané si na limuzíny a jejich výbavu velmi potrpí. Přepážku oddělující prostor pro cestující od místa pro řidiče ocení všichni, kteří potřebují mít vzadu soukromí na důležité hovory o plánování státních převratů či o citlivých obchodních operacích.

Doporučujeme: SUV Rolls-Royce Cullinan oficiálně. Tři tuny luxusu pohání motor V12 bi-turbo

Rolls-Royce si dal samozřejmě záležet na tom, aby nic z toho, co se děje vzadu, nebylo vidět a hlavně slyšet vpředu. Přepážka je tak vybavena nejen elektrochromatickým sklem, které lze v případě potřeby zneprůhlednit, ale je také natolik izolující, že se dopředu nedostane ani hlasitější hovor ze zadních sedadel.

Cestující vzadu mohou stiskem tlačítka komunikovat s posádkou vpředu pomocí interkomu. A pokud by snad bylo důležité dopředu předat nějaký dokument, slouží k tomu přihrádka ovládaná výhradně zezadu. Další součástí paketu Privacy Suite je zábavní systém pro zadní sedadla s dvojicí monitorů o velikosti 12″. Samozřejmostí jsou také zatmavená zadní okna se záclonkami.

Potřebujete ve svém Rolls-Royce více klidu a soukromí? Objednejte si Privacy Suite
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 10 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: