Michal Vecsey obchodním ředitelem skupiny C.S.Cargo

Michal Vecsey byl jmenován obchodním ředitelem skupiny C.S.Cargo, která aktuálně zastřešuje společnosti C.S.Cargo a.s., C.S.Cargo Slovakia a.s., C.S.Cargo Poland. Zodpovídá za obchodní strategii skupiny s cílem posílit její současné postavení. Zaměří se především na propojení trhů v Evropě a v Rusku a na hledání příležitostí v dynamicky se rozvíjejících segmentech.

„Michal Vecsey má mnoho obchodních zkušeností a všechny předpoklady pro úspěšné zvládnutí této náročné funkce,“ říká Aleš Willert, generální ředitel skupiny C.S.Cargo.

Ve svém více než dvacetiletém působení v mezinárodních FMCG společnostech získával Michal Vecsey zkušenosti ve všech oblastech obchodní strategie. Byl zodpovědný za spolupráci s mezinárodními klíčovými zákazníky (KA Management), budování dodavatelského řetězce či nastavování procesních systémů. Před příchodem do skupiny C.S.Cargo zastával pozici obchodního ředitele v British American Tobacco v Nizozemí.

Skupina C.S.Cargo Holding, působící prostřednictvím svých dceřiných společností v zemích středoevropského regionu (Česká republika, Slovensko a Polsko), patří mezi vedoucí středoevropské subjekty poskytující silniční, leteckou a námořní dopravu včetně komplexních logistických služeb.CScargo

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: