Jiný kraj, jiný mrav. Ford nabízí Američanům integrovaný naviják

  • Užitkové pic-upy Ford Super Duty s paketem Tremor mohou být vybaveny integrovaným navijákem s dálkovým ovládáním

  • Naviják lze objednat bez ohledu na zvolenou motorizaci

  • Naviják za necelých 70 tisíc Kč dodává světoznámá společnost Warn

Američané pick-upy milují, to je známá věc. Ne každý Evropan už ale ví, že lehké užitkové vozy s otevřenou korbou slouží americkým zákazníkům nikoliv jako stylový dopravní prostředek, ale zejména jako všestranný pracovní společník. Tomu odpovídá i technika a výbava těchto robustních vozů. Včetně příplatkových položek.

Naviják je ukrytý v nárazníku a má vlastní dálkové ovládání

Ukázkovým případem budiž Ford, který zájemcům o Ford řady F nabízí tovární výbavu v podobě zabudovaného navijáku. Objednat ho lze k modelům F řady Super Duty s příplatkovým terénním paketem Tremor, a to bez ohledu na motorizaci. Naviják dodává renomovaná společnost Warn a jeho tažná síla je téměř 5,5 tuny.

Plně integrovaný naviják se ukrývá za ocelovým nárazníkem. Nezhoršuje tedy už beztak nepříliš přívětivou aerodynamiku a tím pádem i spotřebu pick-upů F Super Duty. Zároveň dává ještě větší prostor vyniknout terénním vlastnostem tohoto v Americe mimořádně oblíbeného modelu, protože s navijákem je každé auto v terénu či na práci několikanásobně lepší. Cena zabudovaného navijáku Warn je v přepočtu zhruba 70 tisíc Kč.

Jiný kraj, jiný mrav. Ford nabízí Američanům integrovaný naviják
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: