Galerie: Designéři interiérů se toho nebojí. Zde je 16 důkazů

Ať lidé říkají, co chtějí, stejně si pořád vybírají auta hlavně podle vzhledu. Designéři i marketéři automobilek přitom dobře vědí, že snad ještě důležitější než exteriér je dojem z interiéru. Pokud se potenciálnímu zákazníkovi na sedadle řidiče líbí, co vidí okolo sebe, je z poloviny vyhráno.

Jak se mění požadavky trhu, mění se i trendy designu automobilových interiérů. Ještě docela nedávno jste ve většině aut dostali dva „budíky“, jednobarevný jednořádkový displej rádia a pár jednoduchých tlačítek. Dnes se ale auta nechávají inspirovat spotřební elektronikou, hemží se dotykovými displeji a někteří výrobci jdou tak daleko, že i klasický přístrojový štít nahrazují digitální obrazovkou.

Doporučujeme: Galerie 13 automobilových propadáků, které trh nepřijal

Estetika, modernost a nápaditost pochopitelně ne vždy kráčejí ruku v ruce s ergonomií, přehledností a jednoduchostí ovládání. Kdybychom měli vybrat třeba desítku uživatelsky nejpříjemnějších interiérů, snadno by se mohlo stát, že v galerii skončí deset fotografií interiéru Škody Octavia… My jsme se ale zaměřili na interiéry dnešních aut, které se nebojí být výjimečné, inspirativní a ve většině případů i krásné.

TIP Klikněte na galerii pro větší zobrazení

 

Galerie: Designéři interiérů se toho nebojí. Zde je 16 důkazů
Ohodnoťte tento článek!
2.9 (58.18%) 22 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: