Vlada (neregistrovaný)
Vymenu zarovek chapu.sam pracuji v servise a videl jsem lampy poskozene neodbornou vymenou zarovky.(slusny servis Vam ji bez obednani vymeni na pockani pokud nejde o xenon nebo neobvyklou zarovku).lekarnicky taky chapu.ale rezervu mam a budu mit v kazdem aute.pri vetsim prurazu lepici sada nepomuze a na pomoc cekat nechci.
Paco28 (neregistrovaný)
Prosím pana Babiše, aby navrhnul Parlamentu zrušení Ministerstva dopravy. Na tomto ministerstvu zjevně "pracují", t,j, jsou zaměstnáni jen naprosto neschopní úředníci. Dnes se objevila zpráva, že chystají novou dopravní značku, která má mít (opět) zcela jinou podobu, než dopravní značka stejného významu používaná v jednotné formě čtyřmi okolními státy. A opět na ní má bý "český" výraz Pozor, namísto mezinárodně srozumitelného "Stop". Co jiného je důkazem, že úředníci MD jsou naprostí ignoranti a hlupáci?! Plus hloubavý, důkladný a neuvěřitelné dlouhý proces uzrávání myšlenky, že žárovky a pojistky by nemusely !"nebo snad musely?) být součástí "povinné výbavy" motorových vozidel. Plus spousta dalších důkazů naprosté zhůvěřilosti z minulosti. MD musí být zrušeno, tam se ta hloupost a nicnedělání dědí z generace úředníků na další generaci. Zodpovědnost za dráhy, silnice, vodní a letecké trasy převezme nový úřad, který (snad brzy) nahradí Ministerstvo pro místní rozvoj. Ale ten nový úřad bude mít přísný zákaz zaměstnat kohokoliv ze současných zaměstnanců, náměstků a ministra dopravy. Je mi z nich blivno...
Cemada (neregistrovaný)
Takže expirace nejen lékárničky ale i jednotlivého materiálu uvnitř je jen výmysl? Expirace takového hotového obvazu s polštářkem, která je myslím 3-4 roky, je vlastně neomezená? Proč tam ta expirace tedy je? Znamená to, že v nemocnicích to taky nemusí měnit? A práci taky nemusíme? Trochu mi to hlava nebere.
jouda (neregistrovaný)
Je to fakt divný, že stát jednou za 20 let ustoupil od nesmyslné represe. Nějaká radiace musela osvítit naše představitele a získali schopnost myšlení nebo nevím. Jednou jsem chtěl vyměnit přední žárovku rukou a bez šance. I se šroubovákem jsem měl co dělat, takže 95% lidí by to v terénu stejně nedokázalo. V zadních lampách se musí dokonce rozebrat část auta. U nových aut už ani není co měnit. Tam půjde do koše celé světlo. Výměna kola to samé - 90% lidí bude volat asistenční službu, protože fakt nevozím sebou hadry, které se mohou umazat.
Přípustník (neregistrovaný)
S tímhle fakt souhlasím. Protože autožárovky si dnes stejně většina lidí není schopna svépomocí vyměnit. A to myslím teď doma v garáži, kde máte všechno nářadí na světě, které si pořídíte. O tom, že by si někdo vyměnil žárovku přímo na silnici, tak o tom snad ani nemluvím. ;-) Ale jako je pravda, že v těch nových autech je to občas dost složité a potřebujete na to dost času, nervů a speciální vercajk. ;-)
Jan (neregistrovaný)
Rezerva není zakázaná takže se vlamujete do otevřených dveří. Jen za její neexistenci Vás nebude nikdo pokutovat.