Že je nové BMW řady 7 po bouračce téměř neopravitelné? V Rusku dokážou zázraky

  • BMW řady 7 má konstrukci využívající mimo jiné uhlíkové kompozity a hliník

  • Šikovný opravář si ale poradí se vším, i v polních podmínkách

  • Nabourané BMW řady 7 je za 10 dní zase „jako nové“

Ani bouračka moderního luxusního vozu, který používá netradiční karosářské materiály, nemusí být zcela beznadějná a auto nemusí hned zamířit do šrotu. Ruský opravář Arthur, který má i svůj kanál na YuoTube, umí evidentně zázraky, jak už ukázal mnohokrát. Jeho práci jsme si představili jednou, shodou okolností také u zle vypadajícího vraku jiného BMW řady 7 minulé generace.

Doporučujeme: Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny

Tentokrát se Arthur pustil do zcela nové generace BMW řady 7, která utrpěla nepříjemný šrám na celou stranu řidiče. Jak je ale na první pohled vidět, důležité nosné struktury z uhlíkových vláken zasaženy nebyly, takže vlastně na Arthura zbyla „jen“ plechařina. Třeba s hliníkovou kapotou si Arthur poradil s využitím kladiva, horkovzdušné pistole a kusu dřeva.

Když vidíme jeho neochvějnost a jistotu, s jakou v polních podmínkách své dílny přistupuje k práci s materiálem, o kterém vám každý klempíř řekne, že je skoro neopravitelný (kdo někdy řešil ťukanec třeba u hliníkového Audi A8, určitě si užil své), tak bychom snad byli schopni uvěřit i tomu, že ani kompozit vyztužený uhlíkovými vlákny by pro Arthura nebyl překážkou.

Že je nové BMW řady 7 po bouračce téměř neopravitelné? V Rusku dokážou zázraky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: