Virtuální autosalon: Posaďte se s námi do Audi S7 55 TDI quattro

Ve spolupráci se sesterským magazínem Auto Motor a Sport vás zveme k virtuální prohlídce nejnovějšího Audi S7. Díky 3D technologii si můžete prohlédnout celý interiér vozu, jako byste seděli uvnitř.

Začněte tím, že si klepnutím na jednu z náhledových dlaždic vyberete pohled: ze sedadla řidiče, spolujezdce nebo zezadu. Poté můžete pohybem myši měnit směr pohledu, a to zcela volně. Skrolováním pohled přiblížíte nebo oddálíte. Pro nejlepší zážitek doporučujeme prohlížení v režimu celé obrazovky (čtvrtá ikona zleva v dolní nástrojové liště). Zpět do normálního zobrazení se můžete kdykoliv vrátit stiskem tlačítka Escape na klávesnici.

TIP: Když klepnete na kulatou červenou ikonu se symbolem prohlížeče PDF souborů (první zleva), otevře se vám přehled výbavy konkrétního vozu z novinářské flotily Audi Česká republika.

Až se dosytosti pokocháte, dejte nám prosím prostřednictvím ankety vědět, zda byste u nás chtěli takového virtuální prohlídky aut vídat i do budoucna:

Chtěli byste virtuální prohlídky aut na Autobibli častěji?

Virtuální prohlídku vytvořil pan Miloš Steklý ze společnosti avePANORAMA. Kompletní test tohoto Audi S7 55 TDI quattro naleznete v AMS 8/2019.

Virtuální autosalon: Posaďte se s námi do Audi S7 55 TDI quattro
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: