Videodojmy: V BMW X6 se svítícími ledvinkami možná nepotkáte moc sympaťáků, ale auto je to dobré

BMW X6 je kontroverzní auto. Někdo by mohl namítnout, že za své majitele nemůže, ale na druhou stranu se těžko ubránit dojmu, že mnichovská značka tímto modelem cíleně oslovuje konkrétní cílovou skupinu. Nebo si myslíte, že obrovité, agresivní SUV s obřími a ještě navíc svítícími ledvinkami si koupí dáma či gentleman vybraných mravů a nejjemnějšího vkusu?

Automobiloví nadšenci by měli oslavovat BMW X6. Ne, vážně (komentář)

Tak či onak, zkusme se odprostit od image auta i jeho cílové skupiny a podívat se na X6 prostě jako na auto. Pak zjistíme, že je to opravdový prémiový produkt a nabízí i docela působivé svezení – zvlášť v testované verzi s burácejícím benzinovým osmiválcem o výkonu 530 koní.

Videodojmy: V BMW X6 se svítícími ledvinkami možná nepotkáte moc sympaťáků, ale auto je to dobré
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70.67%) 15 hlas/ů
Sdílejte

4 KOMENTÁŘE

  1. Redaktor je čistá katastrofa, závistivý ubohý pako, který když se nezmůže na nové prémiové auto, tak ho aspoň zhani. Škoda casu sledování videa. Pane redaktore, buď uznavate nové technologie a trend v automobilismu, nebo to nechte jiným, co dokáží ocenit snahy automobilek, dělat auta modernější a jednodušší, protože to tal, ať se Vám to líbí nebo ne, trh prostě chce.

  2. Tvl hlavni prvek kterymu venuje asi 5 min videa – svitici ledvinky, tak ani nedokaze natočit za tmy a ukazat jak to vypada….. redaktor tragickej… Béčková recenze za kterou snad BMW neplatilo a bylo to “jen” za zapůjčení auta…. podle mě ale uplně zbytečně vyhozeny penize ze stran BMW

PŘIDAT KOMENTÁŘ: