Videodojmy: Ošklivý Fiat Multipla je ve skutečnosti geniální auto

I po více než dvaceti letech vyvolává velkoprostorový model od Fiatu silné reakce – a většinou nikoliv pozitivní. Připusťme, že design je věcí vkusu, i když se najdou lidé, kterým se Multipla líbí. Například Lukáš, který si ji dokonce koupil. A ukáže vám, že tohle vysmívané auto je ve skutečnosti velice chytře vymyšlené a zvenku i uvnitř je plné geniálních nápadů, které zpříjemňují jeho používání, zjednodušují obsluhu a usnadňují život. To vše na kratší délce, než má aktuální krátká Fabia!

Videodojmy: Ošklivý Fiat Multipla je ve skutečnosti geniální auto
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76.06%) 71 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Budu se opakovat, ale Multikultipla není škaredé auto. Je jiné a vše je podřízeno funkci (a z tohoto pohledu se dá dokonce hovořit o vnitřní kráse). Hnusná auta vypadají podobně jako aktuální produkce Rollsu, Bentley Bentayga, všechno z Ruska, nebo Schade Fobia II.

  2. Mám toto neobyčejné vozidlo 20 let, najeto 240 tisíc. Rád svezu ony “odborníky a závodníky” převážně majitele Golfů, Pasátů a Bavoráků v převážné většině 20 a více let starých, těsně před rozpadem a těším se na jejich protáhlé ksichty.
    Se vším souhlas, jen pokud benzín dost točíte, v pohodě auto uveze plné zatížení a v žádném případě nebude brzdou, o tom se přesvědčilo již dost mnou předjížděných. Chce to zkrátka točit. Ovšem spotřeba
    je poté kolem 9 litrů/100 km

  3. Musím zcela souhlasit s autorem videa. Máme ho v práci jako služební auto, resp. je tam, ale málo se s ním jezdí. A když jsem chtěl jen na kongres a mělo nás jet 5, tak mi nutili Rapida, blééé, ale vydupal jsem si již letitou Multiplu a musím říct, že milé překvapení. Jedině hukot převodovky konkrétního kusu nevěstil nic dobrého, ale dojeli jsme a když se vezme, že by šlo o nové auto, tak je to opravdu geniálně vyřešeno. Jediná výtka podle mě je onen kufr. Asi bych ocenil o 20 cm větší délku a zároveň větší kufr. A ono to je logické, máš-li tolik dětí a pasažérů, mají batožinu a proto i dnes není zájem o Picasso v krátké verzi nebo Scénica atd. Ale i tak musím říci, že na svou dobu super a opravdu si nezaslouží nemístnou kritiku.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: