Videodojmy: Mercedes-Benz Marco Polo Horizon 250 d

K létu tradičně patří cestování za různými zážitky a dovolenými. Takové cesty potřebují nějaký větší automobil a pro někoho je přímo ideálem, když jde o auto, kde se dá přespat. Přesně to nabízí Mercedes-Benz Marco Polo, který šikovně spojuje velkoprostorový vůz s obytným automobilem, kde se mohou pohodlně vyspat čtyři lidé.

Doporučujeme: Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 150 kW a malý výlet za velkým větrem

Právě kouzla s vnitřním prostorem jsou hlavním tématem našich dalších videodojmů. Pravda, nejde o nic složitého, ale manipulaci se střechou, markýzou a se sedadly se přesto budete muset naučit. Napoprvé se u toho zapotíte podobně, jako jsme se zapotili my (kromě toho bylo během natáčení příšerné vedro). A také občas manipulace s vnitřním vybavením vyžaduje sílu, zejména když budete dávat pryč posuvnou lavici.

Všechny další podrobnosti týkající se testovaného Mercedesu-Benz Marco Polo ve verzi Horizon se dozvíte v klasickém testu, který vyjde co nevidět.

Videodojmy: Mercedes-Benz Marco Polo Horizon 250 d
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (72.73%) 11 hlas/ů

1 komentář

  1. S tím stejným autem v provedení 4×4 jezdíme už rok, letos jsme si za to vzali ještě sedmimetrový obytný karavan, aby to mělo grády, ale děti spaly pouze v autě. Jede to parádně, slabina jsou krátké sedáky z nichž bolí stehna. D

PŘIDAT KOMENTÁŘ: