Takhle by to dopadlo, kdyby na MS v hokeji hráli James, Jeremy a Richard

  • Původní Top Gear nehrál s auty pouze fotbal. Trojice James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson vyzkoušela také automobilový hokej 

  • Role auta na odpis připadla Suzuki Swift

  • Epizoda s automobilovým hokejem vznikla v rámci speciálu věnovaného zimním olympijským hrám 

Slovenské mistrovství světa v ledním hokeji 2019 je v plném proudu. Pokud ještě chcete vidět české hokejisty přímo v akci, pořád máte minimálně pět příležitostí. Zítra hrajeme s Lotyšskem, v pátek s Itálií, v neděli s Rakouskem, v úterý se Švýcarskem a ve čtvrtek 23. května by doufejme mělo klapnout čtvrtfinále. Proti komu hokejisté nastoupí a zda to bude v Bratislavě, nebo v Košicích, to se teprve uvidí. Velká Británie to asi nebude. Ale kdyby za tento tým hrála slavná trojice James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson, byla by to jistě zajímavá podívaná.

Autem na MS v hokeji 2019: Je to dobrodružství, i když se hraje jen v Bratislavě

Top Gear ve své nejslavnější sestavě totiž kromě automobilového fotbalu nebo automobilového ragby natočil epizodu, kde se hrál také automobilový hokej. Opět šlo zejména o organizované ničení aut, konkrétně Suzuki Swift. Jak takový hokejový zápas vypadal a kdo z této trojice nakonec vyhrál, na to se můžete podívat na videu vloženém v úvodu článku.

hokej_clanek (2)Automobilový hokej vznikl v rámci speciálního dílu, který byl věnován zimním olympijským hrám. Kromě hokeje došlo také třeba na „biatlon“, „rychlobruslení“ nebo „skok na lyžích“. Poslední jmenovanou disciplínu si můžete připomenout na videu níže:

Takhle by to dopadlo, kdyby na MS v hokeji hráli James, Jeremy a Richard
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: