Velké luxusní SUV BMW X7 bylo předčasně prozrazeno. Je to hybrid

  • Do Frankfurtu míří koncept BMW X7

  • Podle všeho to bude plug-in hybrid

  • X7 má konkurovat Range Roveru a Mercedesu GLS

Není tajemstvím, že BMW pracuje na ještě větším SUV X7, které by konkurovalo největšímu Range Roveru či třeba Mercedesu GLS. Že je X5 velká až dost? To vysvětlujte zákazníkům, kteří ještě větší SUV akutně potřebují. Novinku od BMW podle všeho uvidíme ve formě konceptu příští týden na autosalonu ve Frankfurtu.

Na internet ze stránek Bimmerpost unikly snímky studie velkého SUV, které se jmenuje BMW X7 iPerformance Concept. Označení iPerformance neznamená nic jiného, než že se jedná o hybrid. Technické údaje jsou ještě tajné, takže můžeme prozatím jen spekulovat. Oficiální premiéru čekáme velmi brzy.

Doporučujeme: Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018

Nabízí se nějaký plug-in hybridní pohon, kdy BMW spojí menší spalovací motor a elektromotory, ale mluvilo se také o možnosti pohánět auto vodíkem. Na druhou stranu se ale nyní evropské automobilky od vodíku spíše odklánějí, především kvůli nízkým cenám ropy. Spíše bychom to viděli na čtyřválec a baterie jako třeba u Volva XC90 T8.

Počkejme si na autosalon ve Frankfurtu, kde se určitě důležitá technická data dozvíme. Zatím nám můžete do komentářů pod tímto článkem napsat, jak se vám nové velké SUV BMW X7 líbí nebo nelíbí.

Velké luxusní SUV BMW X7 bylo předčasně prozrazeno. Je to hybrid
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (75.59%) 68 hlas/ů

6 KOMENTÁŘE

  1. jednoduše nelíbí… ale to BMW nemusí trápit, protože bych musel prodat dům, abych se mohl o toto auto zajímat 🙂

  2. Přesně, ja v tom vidim Volvo XC90… To auto miluju ale i BMW umí udělat krásná auta tak proč tenhle koncept vypada jako XC 90? :-O

PŘIDAT KOMENTÁŘ: