U Bentley si speciální edice opravdu oblíbili. Tentokrát přišla řada na Flying Spur

  • Také Bentely Flying Spur se dočkalo speciální edice 

  • Provedení Black Edition přidá černé detaily, barvy karoserie se netýká 

  • Novinka je k dispozici pro verzi V8 S o výkonu 528 koní

Automobilka Bentley si v poslední době speciální edice opravdu oblíbila. Před několika dny jsme psali hned dvakrát o specialitách vycházejících z modelu Continental GT, tentokrát přišla řada na Fyling Spur V8 S.

Doporučujeme: Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků

Novinka se jmenuje jednoduše Black Edition. Mohlo by se zdát, že základem bude černá barva karoserie, jenže tak tomu není. Barvy karoserie se tato edice netýká, černé je ale všechno ostatní. Jmenovitě lišty kolem oken, maska chladiče, kliky dveří a zatmavená jsou i světla a okna. Vše podtrhují černá litá kola o velikosti 21 palců.

Uvnitř na vás čeká černé čalounění kombinované s červenými pruhy, sportovní volant a leskle černé dekory. Pokud si ale budete přát i v rámci Black Edition něco jiného, Bentley vám ochotně vyhoví. Zájemci si navíc mohou objednat další drobnosti typu jiných kol z programu Mulliner Driving Specificaton.

Doporučujeme: Bentley Bentayga Mulliner aneb Když vám přijde luxusní SUV málo luxusní

Black Edition je určená pro model Flying Spur V8 S, což znamená přeplňovaný čtyřlitrový osmiválec disponující parametry 308 kW (528 k) a 680 Nm. I díky pohonu všech kol zrychlí tohle auto z nuly na 100 km/h za 4,9 s a maximálně zvládne 306 km/h.

U Bentley si speciální edice opravdu oblíbili. Tentokrát přišla řada na Flying Spur
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: