TZ: Novinky Renault a Dacia na Parizskem autosalonu Mondial de l´Automobile 2016

 • Renault vystavuje zcela obnovenou řadu produktů na stánku o rozloze přes 4 000 m² umístěném v hale 1.
 • V této nejmladší evropské řadě má premiéru Nový Koleos.
 • Renault rovněž představí nový koncept vozu, jehož design a technologie jsou předobrazem budoucích modelů značky.
 • Po celou dobu trvání autosalonu budou stánek oživovat tematické dny.
 • Tisková konference Renault se bude konat na stánku dne 29. září 2016 od 9:15 h do 9:45 h.
 • Dacia představí čtyři nové modely s ještě modernějším a atraktivnějším designem: Logan, Logan MCV, Sandero a Sandero Stepway.
 • Tisková konference proběhne na stánku Dacia (hala 1) dne 29. září 2016 od 10:45 h do 11:00 h.

Pařížský autosalon Mondial de l’Automobile de Paris 2016, který se bude konat od 1. do 16. října bude pro Renault a Dacii příležitostí upozornit na design a Renault také poprvé v Evropě představí vůz Koleos. Renault vám dá rovněž možnost nahlédnout pod plachtu budoucnosti. Na tiskové konferenci konané 29. září v 9:15 h se dozvíte další překvapení.

Renault dále útočí svými produkty a v evropské premiéře odhaluje Nový KOLEOS v provedení INITIALE PARIS

Nový Koleos odhalený na autosalonu v Pekingu v dubnu 2016 rozšiřuje vyšší segment řady Renault a spojuje robustní styl modelů SUV s rafinovaností velkého sedanu. Toto autentické SUV segmentu D přebírá přednosti typické pro svou kategorii a obohacuje je o know-how značky Renault v oblasti komfortu a prostornosti.

Renault využívá autosalonu Mondial de l’Automobile a představuje Nový Koleos Initiale Paris jakožto verzi vyššího segmentu určenou pro většinu evropských trhů, která bude k dispozici na jaře 2017.

5 NOVINEK NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU: ZCELA OBNOVENÁ ŘADA RENAULT – NEJMLADŠÍ V EVROPĚ

Představením vozů Nový Koléos, Nový Scénic v delší verzi, Nový Mégane Sedan, Nové Clio a Alaskan Renault opět dokazuje dynamičnost svého výrobního plánu.

Od uvedení Nového Clia na trh v roce 2012 Renault zcela obnovil a rozšířil svou modelovou řadu. Během čtyř let bylo na trh uvedeno 11 nových modelů a 15 vozidel bylo omlazeno. Renault jakožto první francouzská automobilová značka ve světě má v současnosti k dispozici nejmladší modelovou řadu v Evropě. 

KONCEPT VOZU VE STYLU RENAULT

Renault zavádí nový cyklus konceptu vozů a pátrá po designu a technologiích pro budoucí modely. Tato elektrická GT verze se svým vřelým stylem a funkcemi zaměřenými na potěšení z jízdy ztělesňuje představu o mobilitě v budoucnosti a automobilovou vášeň.

TEMATICKÉ DNY PRO OŽIVENÍ AUTOSALONU

Po celou dobu trvání autosalonu budou stánek Renaultu oživovat tematické dny. Renault tak nabízí široké veřejnosti jedinečnou příležitost setkání s odborníky, jezdci a známými osobnostmi.

 • Sobota 1. října: Den French Touch (Francouzský dotyk) s Nicolasem Carpentierem, poradcem reklamních kampaní společnosti Renault.
 • Neděle 2. října: Den filmu za účasti Michèle Laroquové od 16:00 h do 18:00 h.
 • Středa 5. října: Den inovace za přítomnosti asi 15 inženýrů společnosti Renault a za výjimečné účasti ragbistů Stade Français od 17:00 h.
 • Čtvrtek 6. října: Den náboru, 15 náborářů skupiny Renault přijde mezi vás + Večer s rádiem FG od 17:00 h.
 • Pátek 7. října: Den Renault Z.E. za přítomnosti asi 10 odborníků na elektromobily.
 • Středa 12. října: druhý den ve znamení inovace s asi 15 odborníky společnosti Renault.
 • Čtvrtek 13. října: Den designu za přítomnosti Laurense van den Ackera (prvního viceprezidenta pro korporátní design) a Stephana Janina (ředitele designu konceptu vozů).
 • Pátek 14. října: Den Renault Sport za přítomnosti pilotů např. Nicolase Prosta, Jolyona Palmera, Jeana Ragnottiho a mnoha dalších.

Stěžejní řada Dacie se pyšní ještě svůdnějším designem

Dacia přepracovala vnější i vnitřní design čtyř stěžejních modelů: Logan, Logan MCV, Sandero a Sandero Stepway. Díky tomuto omlazení nabízí Dacia silnější identitu značky, která se prolíná její stěžejní řadou.

Tisková konference a zkušební středisko

Setkání 29. září 2016 od 9:15 h do 9:45 h na stánku společnosti Renault (hala 1) na tiskové konferenci Renault moderované Carlosem Ghosnem, předsedou a generálním ředitelem Renault, a Laurensem van den Ackerem, ředitelem průmyslového designu.

Tisková konference Dacia moderovaná Jeanem-Christophem Kuglerem, ředitelem operací pro evropský region, se bude konat na stánku (hala 1) 29. září 2016 od 10:45 h do 11:00 h.

Obě tiskové konference budou vysílány v přímém přenosu na www.groupe.renault.com a na mezinárodních stránkách Facebooku Renaultu a Dacie:

Výroční tisková konference s Carlosem Ghosnem, předsedou a generálním ředitelem aliance Renault-Nissan, a s Dieterem Zetschem, předsedou a generálním ředitelem společnosti Daimler AG, se bude konat 30. září 2016 v 11:30 h.

Renault bude nabízet zkušební jízdy s vozem ZOE a Kangoo Z.E. od 9:00 h do 21:00 h ve zkušebním středisku v autosalonu v hale 3.

 

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: