TZ: Honda odhalí na pařížském autosalonu Civic Hatchback

  • Společnost Honda odhalí evropskou verzi nového modelu Civic Hatchback

  • Evropskou premiéru bude mít rovněž verze sedan

  • Verze Jazz Spotlight Edition v novém prémiovém vzhledu s citem pro malé vozy

Společnost Honda přechází se svými evropskými modely znovu do útoku a na pařížském autosalonu 2016 odhalí nový Civic Hatchback.

Světová premiéra modelu Civic Hatchback

Pařížský autosalon bude vůbec první na světě, na kterém bude představena sériová podoba designu karoserie a interiéru modelu Civic Hatchback. Tento vůz by se měl v evropských dealerstvích objevit na začátku roku 2017.

Civic je nejprodávanější model společnosti Honda na světě a tato desátá generace byla předmětem dosud nejrozsáhlejšího výzkumného a vývojového programu v historii.

Na stánku společnosti Honda bude rovněž k vidění model čtyřdveřového sedanu Civic. Tento vůz se vyrábí v závodě Honda v turecké Gebzé. Nové provedení má vylepšený design karoserie i interiéru.  Vůz bude k dispozici na hlavních evropských trzích od začátku roku 2017.

Jazz Spotlight Edition

Na pařížském autosalonu bude mít premiéru verze Jazz Spotlight Edition. Jedná se o vývojovou verzi prototypu Honda Jazz Keenlight, který byl letos představen v Ženevě.

Verze Spotlight Edition vychází z řady designových prvků, které mají zaujmout zákazníky, kteří se více zajímají o módní trendy. Mezi upravené prvky patří bronzová ozdobená přední mřížka, ozdobená vnější zrcátka, polepy na bocích, 15” litá kola, dekorační lišta na zadních výklopných dveřích a provedení volantu a středové konzoly.

Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: