TZ: Bridgestone na Pařížském autosalonu 2016

Největší společnost na světě, vyrábějící pneumatiky a gumárenské produkty, se vrací do Paříže s velkými inovacemi a zve širokou veřejnost k návštěvě své expozice, v níž budou veškeré novinky vystaveny.

Expozice s výstavní plochou 360 m² (Bridgestone, hala 1, stánek 202) bude zaměřena na nejnovější plody vývoje značek Bridgestone a Firestone v Evropě. Mezi ně patří 4 inovativní nové pneumatiky, z nichž 3 budou mít výstavní premiéru. Nebudou chybět ani technické novinky pro zvyšování bezpečnosti silničního provozu a nevšední atrakce pro nezapomenutelné zážitky z návštěvy.

Nové pneumatiky Bridgestone

Hvězdou autosalonu bude nová pneumatika Bridgestone DriveGuard, která umožňuje řidiči pokračovat v jízdě i po ztrátě tlaku v pneumatice.[i] S revolučními vlastnostmi pneumatiky DriveGuard se mohou návštěvníci seznámit při překvapivé testovací jízdě na výstavišti – nebo získat pozitivní zkušenosti díky našemu systému s virtuální realitou.

Poprvé v Paříži bude vystavena pneumatika Bridgestone Dueler A/T 001. Nová odolná celoroční univerzální pneumatika poskytne řidičům značnou trakci v terénu, ale nenechá je na holičkách ani na asfaltu.

Další novinkou značky Bridgestone je ukázka technologie CAIS (Contact Area Information Sensing) na zimní pneumatice Blizzak LM001. CAIS upozorňuje řidiče na stav povrchu vozovky a dokládá, jak Bridgestone podporuje technický vývoj nejen u svých pneumatik, ale také u kompletních systémů pro zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Nepřehlédnutelným magnetem expozice bude nový Aston Martin DB11 s 20“ sportovními pneumatikami Potenza S007. Bridgestone byl nedávno vybrán jako exkluzivní dodavatel pneumatik pro model DB 11.

Slibné novinky značky Firestone

Jako první novinku přivítá Paříž novou pneumatiku Firestone Roadhawk. Pneumatika s dlouhou životností poskytne každodenním řidičům požadovanou odolnost a bezpečnost za všech podmínek. Jejich vynikající vlastnosti potvrzuje hodnocení A na štítku EU v disciplíně přilnavost na mokru.

Za druhé bude v Paříži poprvé vystavena pneumatika Firestone Vanhawk 2 pro lehké užitkové vozy. Tato pneumatika si zachovává robustní provozní vlastnosti a odolnost, jimiž si získala tak mnoho přátel původní pneumatika Vanhawk – a navíc k nim přidává ještě lepší ovladatelnost na mokru a nižší spotřebu paliva.[ii]

V neposlední řadě a v odlehčeném tónu zve Firestone všechny návštěvníky k zábavným aktivitám s programem Firestone Music Tour, který sponzoruje nejnavštěvovanější letní hudební festivaly po celé Evropě, a ke zkoušce vlastního hlasu v rámci soutěže Firestone Car-aoke s oblíbenými písničkami pro jízdu autem!

Týmy značek Bridgestone a Firestone se těší na setkání s vámi na Pařížském autosalonu 2016.

[i] Bridgestone DriveGuard umožňuje řidiči udržet kontrolu nad vozem i po ztrátě tlaku v pneumatice a bezpečně pokračovat v jízdě rychlostí až 80 km/h, a ujet tak 80 km. Vzdálenost, kterou lze překonat po ztrátě tlaku v pneumatice, se může lišit v závislosti na zatížení vozidla, venkovní teplotě a okamžiku, kdy je aktivován systém TPMS (Tyre Pressure Maintenance System).

[ii] V porovnání s předchůdcem. Nová pneumatika Firestone Vanhawk 2 dosahuje hodnocení „B“ na štítku EU v disciplíně přilnavost na mokru (dosud E a C) a hodnocení „C“ v oblasti valivého odporu (dosud G, F a E).

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: