Top Gear opět dostal nové moderátory. Podívejte se na první ukázku z nadcházející série

  • Pro novou sezónu pořadu Top Gear BBC vyměnilo moderátory

  • Matta LeBlanca a Rory Reida nahradí Freddie Flintoff a Paddy McGuinness

  • Sledovanost pořadu stále klesá

Top Gear to opravdu nemá jednoduché. Od chvíle, kdy ho nuceně opustil Jeremy Clarkson a s ním i Richard Hammond a James May, se trápí jak se sledovaností, tak také s výběrem náhradních moderátorů. První, kdo v pořadu skončil, byl moderátor Chris Evans, kterému diváci nemohli přijít na jméno. Následně BBC sáhlo k další výměně moderátorů, ze které vyšli vítězně Matt LeBlanc, Rory Reid a Chris Harris. Už když BBC tuto trojici oznámilo, byli diváci celkem v očekávání. Rory a Chris jsou skvělými řidiči a milovníky rychlých aut. Matt zase skvělým komikem. Že tato trojice byla od BBC dobrým krokem, to se ukázalo s prvními čísly sledovanosti, která rostla. Ale ne na dlouho.

Rory s Mattem v polovině poslední série oznámili, že odchází. Navíc několik posledních dílů nabídlo dosti zvláštní podívanou v podobě třeba nebezpečných sprintů a diváci se zase začali rozčilovat, což mělo velmi rychlý dopad na sledovanost, která klesla i pod 3 miliony lidí. V našich končinách se to zdá jako hodně, ale ve Velké Británii, obzvlášť, když má pořad dosah takřka po celém světě, jde o opravdu směšné číslo.

Sestava z Top Gearu se vrací. První díl The Grand Tour poběží 18. listopadu

BBC proto pro nadcházející sérii opět vsadila na nové moderátory jménem Freddie Flintoff a Paddy McGuinness, které doplní Chris Harris. Nevypadá to ale jako moc dobrý tah. Oba nováčky mimo Velkou Británii prakticky nikdo nezná, takže by se mohlo stát, že i těch „pár“ lidí, kteří zůstali Top Gearu věrni, raději uteče za prověřeným Clarksonem, Hammondem a Mayem na Amazon. To ale ukáže až čas. Zatím se můžeme podívat na to, co na nás Top Gear se znovu obměněným týmem chystá.

Top Gear opět dostal nové moderátory. Podívejte se na první ukázku z nadcházející série
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65.45%) 11 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: