Také Toyota veze do New Yorku zajímavou premiéru. Představí novou generaci RAV4

  • Také Toyota přiveze do New Yorku své důležité SUV

  • Za dva týdny se představí nová generace RAV4

  • Model RAV4 byl jedním z úplně prvních zástupců kategorie SUV

Přesně za dva týdny odstartuje novinářskými dny autosalon v New Yorku. Možná nejde o tak velkou akci, jakou je právě probíhající ženevský autosalon, ale také zde se ukáže několik zajímavých premiér. Jako například nová generace Toyoty RAV4.

Model RAV4 aktuálně figuruje na trhu ve své čtvrté generaci, přičemž ta úplně první se světu představila v roce 1994. Právě RAV4 je obecně považována za jednoho ze zakladatelů dnes tolik oblíbené kategorie SUV. Bohužel o nastupující novince zatím Toyota neprozradila vůbec nic, takže si musíme vystačit pouze s jedním obrázkem a faktem, že i RAV4 zaručeně dostane nedávno představený nový hybridní systém.

Doporučujeme: Toyota FT-AC ukazuje, jak by mohla vypadat příští generace RAV4

Kromě Toyoty se v New Yorku představí rovněž nové Subaru Forester, které také přichází v páté generaci. V souvislosti s tímto americkým autosalonem se hodí připomenout, že v rámci jeho programu dojde k vyhlášení titulu World Car of the Year. Mimochodem, ve finále najdeme výhradně auta z kategorie SUV.

Pokud vás nová Toyota RAV4 zajímá, pak si zapište do diářů datum 28. března, kdy proběhne oficiální tisková konference. Jak je dnes dobrým zvykem, sledovat ji budeme moci v přímém přenosu.

Toyota RAV4

Také Toyota veze do New Yorku zajímavou premiéru. Představí novou generaci RAV4
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (64%) 5 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: