Také SUV Lada XRay může být „exkluzivní“. Stačí k tomu pár dílů z Dacie

  • Paket Exclusive přináší Alcantaru a navigaci z Dacie

  • Nechybí parkovací kamera či ambientní LED osvětlení

  • V přepočtu stojí tato Lada na ruském trhu 317 500 korun

Ruská značka Lada se stává plnohodnotnou součástí aliance Renault-Nissan. Ještě před tím, než se SUV XRay začne vozit na vybrané evropské trhy, je tu speciální edice, která má za úkol nový model technicky vycházející z Dacie Sandero a konkurující nejlevnějším crossoverům ještě více zatraktivnit. Vůz totiž dostal paket Exclusive. Co to znamená?

Zákazníci v tomto vrcholném provedení dostanou například vyhřívané sedačky potažené Alcantarou, kůží potažený multifunkční volant a řadící páku nebo nový kvalitněji vyhlížející dekor do interiéru. Nechybí ambientní LED osvětlení a uprostřed přístrojové desky se usadil zábavní systém s dotykovým displejem původem z Dacie.

Doporučujeme: Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár

Ten má přípojku na USB, podporuje Bluetooth a lze na něm zobrazovat různé funkce. Lada XRay Exclusive nabízí dokonce i parkovací kameru nebo plně automatickou jednozónovou klimatizaci. Vrcholné provedení se spoléhá na atmosférickou osmnáctistovku o výkonu 90 kW (122 k), která posílá svou „sílu“ na přední kola přes manuální nebo příplatkovou automatickou převodovku.

K nám se zatím crossover Lada XRay vozit nebude. Na domácím ruském trhu zaplatí zájemci v přepočtu 317 500 korun.

Také SUV Lada XRay může být „exkluzivní“. Stačí k tomu pár dílů z Dacie
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82.35%) 17 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: