Světový unikát AMG centrum v Brně

Luxus, rychlost, kvalita – slova, která nejlépe vystihují vozy AMG. Místo, zasvěcené této světoznámé značce, otevře 19. října ve Vídeňské ulici společnost Hošek Motor. Jediné AMG Performance Centre na Moravě předvede na 120 metrech výstavní plochy nejnovější koncept emotivního designu AMG showroomu.

„AMG Performance center je vysoce specializované prodejní a servisní místo pro nejnáročnější zákazníky. Automobilka si pro takovou spolupráci vybírá jen nejlepší partnery z dealerské sítě Mercedes Benz. Na celém světě je pouze zhruba 500 center s takovýmto statusem. Jednotně navržené prodejní a výstavní prostory zapůsobí na naše zákazníky emotivní prezentací jedinečné identity značky AMG. Pro každého fanouška rychlosti a kvality máme v Brně připraveny k vyzkoušení širokou paletu vozů AMG,“ říká Andrea Ungerová z Hošek Motor.

„Vysoká profesionalita specializovaných odborníků jak v prodeji tak v servise je velkým benefitem pro zákazníky. Navíc naše nejnáročnější zákazníky zveme na speciálně připravené AMG akce například v podobě okruhového ježdění se zkušenými instruktory nebo na jiné zážitkové akce dle zaměření, například driftování na zamrzlém jezeře ve Švédsku,“ vysvětluje.

Podle Ungerové připomene plaketa motoru AMG návštěvníkům filozofii podniku: Jeden člověk – jeden motor. „Motory třídy 63 a 65 jsou i přes rostoucí poptávku stále sestavovány ručně a na každém takovémto motoru je možné najít plaketu s podpisem zodpovědného konstruktéra,“ doplňuje.

Status AMG Performance center bereme jako obrovský závazek, díky kterému jsme rozšířili skladbu našich AMG předváděcích vozů. Společně se servisem se neustále vzděláváme, a to přímo v Affalterbachu a na závodních okruzích, kde je značka AMG jako doma,“ říká Ungerová.

AMG prodá celosvětově přes 100 000 vozů ročně. Český trh je jedním z procentuálně nejvíce rostoucích. V tomto roce se tuzemské prodeje blíží k hranici 400 vozů AMG, nejpopulárnějšími modely jsou motorizace „43 AMG“, hlavně třídy C, E, GLE, z nejvýkonnějších vozů se daří Mercedes-AMG C63 a nejsportovnějšímu AMG-GT, které je výstavní skříní techniky AMG.

Navíc nyní díky speciální nabídce operativního leasingu jsou vozy jako  Mercedes-AMG A45, CLA45 (verze kupé i shooting brake), GLA45 a C43 (verze sedan, kombi a kupé) dostupné pro širší klientelu. Například Mercedes – AMG A 45 lze pořídit za 21 000 bez daně.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: