Subaru ukáže v Tokiu dlouho očekávané BRZ STI. Opět ale půjde pouze o koncept

  • Na autosalonu v Tokiu se představí Subaru BRZ STI Sport Concept 

  • Špatnou zprávou je fakt, že opět nejde o sériový model

  • Navíc to nebude ani čistokrevné STI. Označení „STI Sport“ znamená pouze decentnější úpravy 

  • Kromě BRZ STI Sport Concept ukáže Subaru na autosalonu v Tokiu také například WRX S4 STI Sport Concept 

Na Subaru BRZ STI se čeká už od doby, kdy japonská automobilka tohle sympatické kupé poprvé představila. Jistou nadějí pro fanoušky byl koncept BRZ STI Performance z minulého roku, ale na sériové provedení zatím nedošlo. Na nadcházejícím autosalonu v Tokiu ukáže japonská automobilka znovu BRZ s podpisem STI. Jenže ani teď nepůjde o očekávaný automobil.

Doporučujeme: Mysleli jste si, že Toyotu GT86 s motorem z Ferrari už nic nepřekoná? Tak to jste se spletli

K Subaru BRZ STI Sport Concept se totiž vztahují dvě špatné zprávy. Jak naznačuje název samotný, opět půjde pouze o koncept. A navíc se ani nejedná o čistokrevné STI. Označení „STI Sport“ automobilka používá pouze pro lehce upravené modely. V podstatě se jedná o obdobu toho, co známe třeba u M Performance od BMW.

Přesné detaily týkající se této novinky ale automobilka zatím nezveřejnila. Spokojit se tak prozatím musíme pouze s obecnými informacemi. Ty slibují doplňky na karoserii a v interiéru. Očekávat můžeme také upravený podvozek a možná i pár koní navíc.

Kromě vyladěného Subaru BRZ bude v Tokiu k vidění také třeba WRX S4 Sport Concept, což je to samé, akorát se sportovní úpravy týkají výkonnějšího sedanu WRX.

sti_1

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: