Stylový závěr moto sezóny s Harley-Davidson Bonus až 46 000 Kč k motocyklům řady Sportster 1200

Prožijte s Harley-Davidson stylový závěr letošní moto sezóny a dejte snu o motocyklu ve vlastní garáži reálný obraz. Ikonická motocyklová značka připravila Screamin´ Eagle Performance Pack, díky kterému získáte ke koupi jakéhokoli stroje řady Sportster 1200 bonus v hodnotě až 46 000 Kč. Zakončete tak letošní moto sezónu tím nejlepším způsobem – koupí nového motocyklu, navíc s bonusem v podobě pořádné dávky stylu a výkonu.

V rámci podzimní kampaně Screamin´ Eagle Performance Pack nabízí Harley-Davidson ke koupi motocyklu řady Sportster 1200 speciální balíček stylu a výkonu v hodnotě až 46 000 Kč. Konkrétně se jedná o tuningový set laděného výfuku s evropskou homologací a otevřeného sání, který zajistí stroji více síly a výkonu a motoru dodá ještě lepší zvuk.

Motocykly řady Sportster patří u Harley-Davidson momentálně mezi jedny z nejoblíbenějších strojů, jsou agilní a skvěle ovladatelné. „Řada Sportster je navíc specificky koncipována pro městský provoz a výrazně oslovuje mladší jezdce i ženy, kterých v sedle H-D vidíme v poslední době stále více. A díky širokým možnostem úprav motocyklů prostřednictvím celé naší dealerské sítě si z jakéhokoli modelu může zákazník udělat dokonalý stroj ve vlastním stylu,“ říká Michal Fric, Marketing Manager H-D pro střední a východní Evropu.

Harley-Davidson tak v samotném závěru letošní moto sezóny přispěje těm, kteří si chtějí udělat radost a pořídit si nový motocykl. Díky Screamin´ Eagle Performance Packu bude každý jezdec na svých cestách skutečně nepřehlédnutelný.

Využijte proto speciální limitované akce a užijte si posledních pár slunečných dní, které nás ještě čekají, tím nejlepším způsobem – v sedle nového stylového  motocyklu Harley-Davidson.

Bližší informace o Screamin´ Eagle Performace Packu naleznete na www.harley-davidson.cz nebo u jednotlivých dealerství Harley-Davidson po celé ČR.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: