Škoda Vision E se ukázala na prvních fotkách. Oficiální premiéra proběhne už dnes

  • Škoda Vision E byla odhalena těsně před premiérou 

  • Oficiální představení proběhne už dnes 

  • Podobný koncept ukáže v Šanghaji také Volkswagen 

Škoda Vision E je první mladoboleslavský koncept postavený na platformě MEB. Oficiálně se tato studie představí již dnes, na internetu ovšem už kolují první neoficiální fotografie odhalující podobu celého vozu. Jak se vám elektrický předobraz Škody Kodiaq Coupe líbí?

Doporučujeme: Škoda Vision E poodhalila interiér. Očekávejte displej ve stylu Ferrari a otočná sedadla

Fotografie zveřejnili například kolegové z magazínu Carscoops. Na podrobnější informace si zatím musíme ještě chvíli počkat, nicméně Škoda toho prozradila o chystané novince docela dost už dříve. Koncept Vision E je oproti modelu Kodiaq nepatrně kratší, zároveň je ale také výrazně nižší (-13 cm) a širší (+35 mm). Chystaný elektromobil nabídne rovněž delší rozvor náprav (2850 mm vs. 2791 mm). Pohon mají na starost dva elektromotory s celkovým výkonem 225 kW (306 k). Dojezd na jedno nabití přesáhne 500 km.

Doporučujeme: Shoda náhod? Roewe představí v Šanghaji koncept Vision-E podobný tomu od Škody

Další detaily se dozvíme z oficiálních zdrojů ještě dnes. Pro připomenutí dodejme, že vůz podobné koncepce představí na autosalonu v Šanghaji také automobilka Volkswagen. Sériová verze Škody Vision E by se měla objevit na trhu do tří let.

Škoda Vision E se ukázala na prvních fotkách. Oficiální premiéra proběhne už dnes
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: