Škoda Superb nově sama přivolá pomoc, nabídne masáž a oznámí svou polohu

  • Škoda připravila několik novinek pro model Superb 

  • Všechny Superby budou mít nově ve své výbavě systém Care Connect

  • Úpravy multimediálních systémů přinesly větší dotykové displeje 

  • Do výbavy přichází také sedadlo řidiče s masáží 

Škoda Superb dostala pro nový modelový rok několik novinek. Zřejmě tou nejdůležitější je skutečnost, že všechna auta vyrobená od konce května budou mít v sériové výbavě systém Care Connect a nouzové volání v případě nehody.

Doporučujeme: Pět nepovedených ojetin značky Škoda, kterým je lepší se úplně vyhnout

Stejně jako třeba VW Tiguan se také Superb automaticky spojí v případě aktivace některého ze zádržných systémů s dispečinkem. Ten bude znát polohu vozu a rovnou na místo vyšle pomoc. Řidič případně může zavolat pomoc manuálně stiskem příslušného tlačítka umístěného pod stropem. Díky aplikaci Škoda Connect App je možný také vzdálený přístup do vozidla, takže na svém chytrém telefonu uvidíte třeba místo, kam jste vůz zaparkovali, případně i to, zda je uzamčen nebo zda má vypnutá světla.

Nový modelový rok přinesl rovněž vylepšené multimediální systémy. Ty nově nabídnou větší displeje (v případě Swing to je 6,5″ namísto 5″, Columbus narostl z 8″ na 9,2″) a po vzoru Škody Kodiaq takzvaný skleněný design. V interiéru pak může být nově sedadle řidiče vybavené masáží.

Doporučujeme: Škoda Superb slaví patnáct let od zahájení výroby. Celková produkce se blíží jednomu milionu kusů

Kromě všeho zmíněného Škoda vylepšila i fungování parkovacích senzorů. Superb nového modelového roku zvládne automaticky zastavit, pokud během parkování přehlédnete nějakou překážku. A aby byl výčet novinek kompletní, musíme zmínit ještě devatenáctipalcová litá kola s novým designem, respektive vylepšené odhlučnění interiéru.

Škoda Superb nově sama přivolá pomoc, nabídne masáž a oznámí svou polohu
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (71.11%) 9 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: