Škoda Octavia nové generace se (ne)ukazuje na prvních neoficiálních fotkách

  • Nová generace Škody Octavia se představí přesně za tři týdny 

  • Po internetu začaly kolovat neoficiální fotky „odhalující“ vnější vzhled mladoboleslavské novinky

  • Zatím můžeme pouze spekulovat, jak moc blízko realitě jsou, nicméně je téměř jisté, že nová Octavia skutečně bude takto nějak vypadat 

Škoda minulý týden oficiálně zahájila zhruba měsíc dlouhé postupné odhalování nastupující generace modelu Octavia. Pokud automobilka dodrží zavedené pořádky, tento týden bychom se mohli dočkat oficiálního pohledu do interiéru. V dnešním světě ovšem platí, že internet bývá mnohdy rychlejší než plány jednotlivých výrobců a dost možná to potvrzuje i nová Octavia.

Jak upozornili kolegové z Autorevue.cz, na diskuzním fóru Skodahome se objevil snímek, který se tváří jako obrázek z konfigurátoru. Ten navíc doprovází ještě vizualizace vrcholné verze RS. Zatím můžeme pouze spekulovat, zda skutečně jde o únik části oficiálního konfigurátoru, nebo zda jde pouze o neoficiální vizualizace, které má na svědomí šikovný grafik.

Nastupující generace Škody Octavia ukázala na neoficiálních fotkách interiér. Těšte se na displeje

Každopádně tyhle dva obrázky už dávají velmi reálnou představu o tom, jak bude nová Octavia vypadat. Dávno totiž bylo jasné, že designově bude následovat hatchback Scala. Po technické stránce půjde opět o sourozence Volkswagenu Golf.

Vnější podoba auta už tedy v podstatě není tajemstvím, pohled do interiéru nám nabídly špionážní fotky již dříve a o technice se dozvíme vše podstatné tento čtvrtek. Právě 24. října totiž bude odhalen nový Volkswagen Golf. Oficiální premiéra Škody Octavia je pak naplánovaná na 11. listopadu.

Škoda Octavia nové generace se (ne)ukazuje na prvních neoficiálních fotkách
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (77.81%) 73 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: