Škoda Kodiaq Sportline: Dvacetipalcová kola, sportovní sedačky a standardní technika

  • Kromě Škody Kodiaq Scout se zhruba za měsíc v Ženevě představí také provedení Sportline 

  • Kodiaq Sportline může mít až dvacetipalcová kola 

  • Drobné změny na karoserii zahrnují například černě lakované detaily 

  • Podvozek i motory zůstávají stejné 

Po včerejším odhalení modelu Kodiaq Scout přichází Škoda s další variantou.Tentokrát došlo na sportovně střiženou výbavu Sportline. Žádné zásadní úpravy ale nečekejte, měnily se pouze drobnosti. Základní technika je i v případě Kodiaqu Sportline zcela standardní.

Doporučujeme: Škoda Kodiaq Scout má vždy čtyřkolku a těžšího terénu se nebojí

Škodu Kodiaq Sportline poznáte na pohled podle černě lakovaných detailů typu masky chladiče, krytů zpětných zrcátek a rámečků kolem bočních oken. Standardem budou pro tuto verzi devatenáctipalcová litá kola, zájemci si ovšem mohou připlatit dokonce i za dvacítky.

Kodiaq_SportLine_34REAR
Výbava Sportline přidá na karoserii Škody Kodiaq černě lakované detaily typu krytů zpětných zrcátek nebo střešních ližin
Kodiaq_SportLine_34FRONT
Zájemci mohou dostat až dvacetipalcová litá kola. Standardem pro výbavu Sportline budou devatenáctky

V interiéru můžete očekávat sportovní sedadla čalouněná Alcantarou nebo kovové pedály. Řidič dostane u provedení Sportline k dispozici také informace o přetížení, tlaku turbodmychadla, aktuálním výkonu nebo teplotě oleje. Samozřejmostí je pak relativně bohatá výbava, i když i zde bude pořád za co připlácet. Třeba adaptivní tlumiče DCC v sériové výbavě nenajdete.

Doporučujeme: Škoda údajně časem představí Kodiaq RS s motorem 2.0 BiTDI původem z Passatu

Kodiaq Sportline pořídíte s jedním ze dvou zážehových motorů (1.4 TSI 110 kW a 2.0 TSI 132 kW), nebo můžete sáhnout po jedné ze dvou variant vznětového čtyřválce 2.0 TDI (110 nebo 140 kW). Silnější motorizace dostanou vždy automat a pohon všech kol, u těch slabších bude k dispozici manuál i předokolka.

Světovou premiéru má Škoda Kodiaq Sportline naplánovanou na ženevský autosalon, kde se představí také terénní Kodiaq Scout.

Otevřít tiskovou zprávu

Škoda Kodiaq Sportline: Dvacetipalcová kola, sportovní sedačky a standardní technika
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 8 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: