Škoda Karoq: Pohlédněte si odhaleného nástupce Škody Yeti na prvním videu

 • Škoda oficiálně představí nový Karoq už tento čtvrtek 

 • Stane se tak na akci ve švédském Stockholmu 

 • Pokud vás vůz zajímá, můžete vše sledovat on-line v přímém přenosu 

Škodě Karoq se už teď píše poměrně často. Není se čemu divit, protože pro mladoboleslavskou automobilku jde o velmi důležitý model. Konec veškerému postupnému odhalování přijde tento čtvrtek (18. května), kdy bude vůz slavnostně představen. Vše můžete sledovat na Youtube prostřednictvím přímého přenosu.

Tisková konference začne v sedm hodin večer. Škoda slibuje představení dlouhé přibližně 45 minut. Uvidíme, zda se podaří udržet oficiální materiály v tajnosti až do čtvrtečního večera. Je celkem běžné, že se na internetu objeví nějaké fotky v předstihu.

Doporučujeme: Škoda Karoq je nástupce Yetiho. Dostane motor 1.5 TSI s vypínáním válců, digitální přístrojovku a ovládání gesty

Podle dosud zveřejněných informací dostane také Karoq přeplňovaný tříválec 1.0 TSI, namísto čtyřválce 1.4 TSI pak dorazí nová patnáctistovka. Oproti Škodě Yeti bude nový Karoq delší, širší, nižší a nabídne větší rozvor náprav.

Na úvodním videu si můžete ještě prohlédnout Škodu Karoq také při testech na německém Nürburgringu.

Škoda Karoq: Pohlédněte si odhaleného nástupce Škody Yeti na prvním videu
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 15 hlas/ů

6 KOMENTÁŘE

 1. Jeeežiš….. vždyť je to pouze auto a těch je na trhu jak sraček… Taky mě bude Ladína posuzovat podle tenisek anebo kalhot, co mám na sobě? Buď si ho někdo koupí anebo ne? Ale nazývat podle toho člověka, že je chudák, tak to bude asi trošku retard komplex? Chudák můžte být i ten co má “VW nebo Audi” tak cca 10-15 let starou a hraje si na pana Zámožného….

  • Vezmeme to postupně 😀 To “jen” auto je dnes poměrně důležitou složkou života ať chce či nechceš a mezi těmi průjmy je docela rozdíl, no ne ? Tenisky nebo kalhoty jsou trošku rozdíl o proti autu. Podle oblečení neposuzuji ale podle auta, ano, prostě to většinou pasuje – možnost že ze”Škodovky” vyleze chlap v ponožkách a ještě sandálech je velice pravděpodobná, dále že z Golfu VI vyleze puberťák je taktéž velice pravděpodobná. Dále bych chtěl říci že ve smyslu “chudáci” jsem se bavil o nových autech a jejich potenciálních zákaznících ( nevím proč do toho mícháš vozy staršího data ).
   Poté bych se chtěl zeptat, říká ti něco ironie nebo nadsázka, znáš ta slova a jejich terminologii ?
   Dále “retard komplex” přirovnal bych ho spíše k překrucování významu, kterým asi trpíš jak je dnes poměrně moderní.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: