Servisní síť Daimler Trucks & Buses je v provozu!

Divize nákladních automobilů Mercedes-Benz, FUSO a Daimler Buses dělá vše, co je v jejích silách, aby v současné situaci nadále zásobovala své zákazníky náhradními díly a zajišťovala potřebný servis a údržbu. Kdykoli je to organizačně možné – a v souladu s příslušnými zákonnými a oficiálními požadavky – sledujeme jasný cíl udržovat servisní síť v celé Evropě s téměř 3000 servisními místy průběžně v provoziu. Pro naše vlastní společnosti a pro partnerské společnosti se připravují odpovídající plány. Týmy spoléhají na pragmatická a nekomplikovaná řešení, aby vozidla našich zákazníků a dodávky náhradních dílů zůstaly v provozu.

„Kolegové v našich servisních společnostech významně přispívají k zajištění toho, aby naše společnost dokázala co nejlépe zvládnout současný stav nouze, a proto těmto každodenním hrdinům děkujeme ze srdce,“ řekl Martin Daum, generální ředitel společnosti Daimler Truck AG.

V současné situaci jsou nákladní automobily a autobusy obzvláště důležité. Právě teď musí užitková vozidla být k dispozici pro dopravu a logistiku, která zajistí dodávky zboží, svoz odpafu nebo pohotovostní služby. Je proto zásadní, aby servisní střediska zůstala v provozu, kde je to možné.

Společnost současně přijímá veškerá nezbytná opatření k zajištění ochrany našich zákazníků a zaměstnanců ve všech otevřených servisních místech.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: