Seat Ateca FR přichází. Objednávky můžete začít posílat už příští týden

  • Seat brzy zařadí do nabídky model Ateca ve „sportovním“ provedení FR

  • Jak tomu je u jiných modelů, také zde jde především o design 

  • Oficiální premiéra proběhne na autosalonu v Barceloně příští týden. Ve stejnou dobu začne Seat přijímat první objednávky 

Pokud chcete Seat Ateca, máte aktuálně na výběr verze Reference, Style a Xcellence. Už příští týden však španělská značka přidá do nabídky „sportovní“ Atecu FR. Automobilka sice vypustila první obrázky této verze už před měsícem i s informací o zahájení prodeje v polovině dubna, dosud se ale FR v ceníku neobjevilo. Nejnovější tisková zpráv slibuje start prodeje od 11. května.

Doporučujeme: Test Seat Ateca 1.4 TSI 4Drive: X=Volkswagen Tiguan/Seat Leon

Stejně jako tomu je u jiných modelů této značky, ani tady není na místě očekávat zásadní technické novinky. FR je výbava zaměřená především na design, což potvrzuje také aktuální tisková zpráva. Ta zmiňuje v kontextu této novinky přepracovaný nárazník, černé lišty kolem oken, případně stříbrné lišty na dveřích. O technice Seat neříká vůbec nic.

Standardem pro Atecu FR jsou osmnáctipalcová litá kola, která můžete vyměnit za disky o palec větší (podle starší české tiskové zprávy budou standardem devatenáctky). V interiéru najdete sportovně tvarovaná sedadla čalouněná Alcantarou a samozřejmě došlo také na loga FR. Výbava jako taková rozhodně není chudá, protože Ateca FR vychází z dosud vrcholné verze Xcellence. Atecu FR můžete kombinovat s motory o výkonu 110 kW (150 k) a více.

Doporučujeme: Galerie — Seat 600 slaví 60 let. Tenhle licenční Fiat motorizoval Španělsko

Mezinárodní premiéra Seatu Ateca FR se uskuteční příští týden na autosalonu v Barceloně, který začíná 11. května. Ve stejný den začne Seat přijímat také první zákaznické objednávky.

 

Seat Ateca FR přichází. Objednávky můžete začít posílat už příští týden
Ohodnoťte tento článek!
2.9 (57.78%) 18 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: