Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download. Tu mohou provozovatelé dopravy používat on-line v reálném čase ke kontrole, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů.

Remote Tacho Download provozovatelům pomáhá udržovat přesný systém správy dat z tachografu vozidla a šetřit čas. Je součástí on-line platformy pro správu vozového parku – systému DAF Connect, který monitoruje výkon vozidel, vozového parku a řidičů v reálném čase.

Nová aplikace nabízí rychlý a komplexní přístup k celé řadě informací z tachografu vozidla, získaných od připojených vozidel a jejich řidičů. Doba jízdy a doba odpočinku se zobrazují v reálném čase.

Prostřednictvím Remote Tacho Download společnost DAF nabízí tři řešení v jednom: nástroj pro stahování, ukládání a analýzu dat. Nová funkce Remote Tacho Download systému DAF Connect zajišťuje automatické čtení a ukládání informací tachografu a plně odpovídá všem právním požadavkům.

Manažer marketingu služby DAF Connect Jorg Wijnands k tomu říká: „Správa přesného záznamu karet řidičů a pamětí tachografů je velmi pracovně náročná a náchylná k chybám. Za každý případ nepřesného vedení záznamů můžete zaplatit tisíce eur. Provozovatel dopravy může také nepřetržitě sledovat svá nákladní vozidla a řidiče aby zajistil, že budou dodržovat pokyny pro dobu řízení a odpočinku, a v případě potřeby zasáhnout. To nabízí větší pocit bezpečí z hlediska bezpečnosti na silnicích a rizika pokut.“

Bližší informace a podmínky použití on-line platformy DAF Connect a systému Remote Tacho Download poskytnou všichni autorizovaní dealeři DAF. 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: