Připadá vám vaše stará Škoda Superb Combi nudná? Folie a zlatý výfuk budou řešením

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • I stará Škoda Superb Combi může vypadat tak, že ji nikdo nepřehlédne 

  • Stačí k tomu pestrá folie 

  • A případně také zlaté koncovky výfuku 

Jestli vás trápí, že se za vaší starou Škodou Superb Combi už nikdo neohlíží tak, jako když byl vůz nový, přestože třeba máte pod kapotou šestiválec, o kterém se současné generaci už může pouze zdát, možné řešení se aktuálně objevilo v Německu. Stačit bude nepříliš složitý tuning.

Doporučujeme: Galerie — Škoda Superb oslavuje milion kusů. Podívejte se na všechny generace

Základem úpravy je folie s designem, o který se postarala společnost MTCHBX-DESIGNS. Už pouze ta samotná zaručeně přitáhne velkou pozornost a ještě navíc ochrání původní lak karoserie. Jak pestrá folie Superbu sluší, to si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Úprav je ale na tomhle konkrétním autě víc. Podvozek je snížený, pod koly Ronal Turbo R10 najdeme rozšiřovací podložky, v interiéru sedadla Recaro a vzadu dvě zlaté koncovky výfuku. O navyšování výkonu motoru dostupné zdroje neříkají vůbec nic, šestiválcový Superb u nás známý především díky dálniční policii ale vyloženým nedostatkem dynamiky netrpí, takže navyšování výkonu ani nebylo nutné.

Připadá vám vaše stará Škoda Superb Combi nudná? Folie a zlatý výfuk budou řešením
Ohodnoťte tento článek!
2.4 (47.91%) 43 hlas/ů
Sdílejte

3 KOMENTÁŘE

  1. Tomu srá.či nepomůžou už ani tapety. Raději sem napiš kolik stojí vstřik na uvedenou bídu a kolik vydrží na tom hnoji! Já ti to povím .. pár km

PŘIDAT KOMENTÁŘ: