Připadá vám interiér Tesly Model 3 nudný? V Bulharsku připravili vskutku povedené řešení

  • Tesla Model 3 má interiér tak strohý, že by někomu mohl připadat až nudný 

  • Pokud byste také chtěli mít kabinu své Tesly Model 3 trochu zajímavější, bulharský úpravce připravil vskutku povedené řešení 

  • Kompletně přepracovaný interiér od Vilner Garage zahrnuje tyrkysový damašek, dřevo, barevné bezpečnostní pásy nebo výraznou kůži

Elektromobily značky Tesla uvnitř sází na jednoduchost. Interiéry jsou proto velmi strohé a místo tlačítek zde najdete jeden velký displej. Pokud se vám líbí třeba Model 3, ale chtěli byste, aby byla jeho kabina trochu zajímavější, v Bulharsku připravili velice povedené řešení. Výsledkem je typické auto moderního digitálního věku s ručně upravenou kabinou odkazující do dob dávno minulých.

Bulharský úpravce Vilner Garage si vzal do parády jeden exemplář Tesly Model 3 a jeho kabinu kompletně předělal. Asi nejvýraznějším prvkem je tyrkysový damašek použitý pro středy sedadel a hlavové opěrky navíc opatřený decentním vzorem. Stejný materiál, i když v trochu odlišném odstínu (navíc obsahuje hnědá vlákna) najdeme také na dveřích, na stropě a na sloupcích.

Tesla Model 3 se zařadila mezi nejbezpečnější auta. Je teprve druhým elektromobilem s nejvyšším hodnocením IIHS

K tomu přidejme kožené čalounění v odstínu, který Vilner popisuje jako „teplý měděný“, použité opět na části sedadel, části dveří nebo boky středové konzole. Některé části čalounění ale zůstaly původní černé tak, jak je vyrábí Tesla, což má přinést v kontextu všeho nového zajímavý kontrast. Měděná (nebo možná spíš hnědá) barva se pak nastěhovala ještě na stínítka, bezpečnostní pásy nebo volant. Vše nakonec podtrhuje výrazná dřevěná lišta umístěná na palubní desce.

Výsledek si můžete prohlédnout v přiložené galerii. Alespoň na fotkách vypadá vážně dobře. Bohužel z dostupných zdrojů není úplně zřejmé, zda jde jen o jednorázový projekt, nebo zda Vilner chce takto přepracovaný interiér nabídnout i reálným majitelům Tesly Model 3, mezi kterými by se zájemci jistě našli.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: