Plánujete výlet? Vybavení kupte online – dostanete peníze zpět

Zdroj: Pexels.com

Máte duši dobrodruha, která už se nemůže dočkat, až vyrazí do přírody a pustí město za hlavu? Udělejte si radost třeba tím, že nucenou domácí pauzu využijete k doplnění výbavy. S vysokými cenami vám pomůže Tipli.cz.

Za nákupy dostanete peníze zpět

Jednou z výhod nákupů na internetu je možnost získat cashback, jinými slovy peníze zpět. Nejde přitom o nic nekalého, nýbrž o odměnu. Vyplatí vám ji Tipli.cz za to, že nakoupíte v některém z partnerských e-shopů. Tipli totiž dostává od obchodů zaplaceno, když jim přivede zákazníky. Nebýt zákazníků, provize by se nekonala, proto Tipli kupující odmění tím, že jim část peněz z peněz zaplacených za nákup vrátí.

Každé procento, které člověk nemusí zaplatit (nebo v tomto případě dostane zpět) se počítá. Používání Tipli je navíc jednoduché a intuitivní. Prostě si na zmíněném webu najdete obchod, ze kterého chcete objednat, a kliknete na nakoupit. Do e-shopu se totiž musíte přesměrovat z Tipli, aby bylo možné poznat, z jaké částky se má vypočítat vaše odměna. Pro identifikaci kupujících potom slouží bezplatná registrace.

To nejlepší do terénu i do ulic

Jedním z obchodů, ke kterému Tipli poskytuje odměny ve formě vrácených peněz, je Hanibal. Chystáte se na pořádnou túru? V tomhle e-shopu mají všechno, co potřebujete do divočiny. Najdete zde jak volnočasové, tak i profesionální outdoorové oblečení a campingové a horolezecké vybavení. Je-li ale jediná džungle, do které se dostanete, ta městská, přijde vám vhod spíše sortiment obchodu Zoot. Sportovní módu zde najdete sice také, ale těžiště tvoří oděvy střídmého městského stylu a formálního ražení.

Nešetřete na ubytování, nechte si zaplatit

Noci ve spacáku se vyrovná málo co. Hotel míru romantiky možná pokoří, ale level dobrodružství rozhodně ne. Jsou-li ovšem spacák a stan způsob, jak se snažíte na přenocování ušetřit, zkuste své možnosti ještě přepočítat a zvážit cashback od Tipli. Peníze zpět totiž dostanete i za objednání některých služeb. A ubytování zarezervované přes Booking do této množiny jednoznačně patří. Pokud na nocování ve spacáku trváte, může vám v létě Booking včas zajistit místo v kempu.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: