Nový ředitel Renault Trucks pro ČR a SR

Rok 2020 je pro Renault Trucks v České republice a na Slovensku rokem velkých změn. Od 1. ledna se rozděluje zastoupení Renault Trucks a Volvo Trucks s cílem oživit prodej a navázat na dlouhou úspěšnou historii působení užitkových a nákladních vozidel značky Renault na českém a slovenském trhu. Cílem reorganizace je v prvé řadě spokojenost zákazníků. Proto se také servisní a prodejní síť Volvo Group nemění, protože pracuje velmi dobře.

Byla znovu vytvořena organizační struktura na čele s generálním ředitelem, která bude výhradně určena pro zákazníky Renault Trucks. V rámci probíhajících změn a implementace nové organizační struktury pro značku Renault Trucks na evropských trzích byl k 1. lednu 2020 Pierre Jean Verge Salamon jmenován do funkce generálního ředitele Renault Trucks pro Českou republiku a Slovensko.

Renault Trucks je značkou, která chce být svým zákazníkům na blízku a být jim opravdovým partnerem v každodenním podnikání. Nabízí jim prověřené a uživatelsky přívětivé technologie a ekonomická řešení, která odpovídají jejich potřebám a to s podporou silné globální skupiny Volvo.

V České republice se Pierre Jean Verge Salamon hodlá zaměřit zejména na oblast poskytovaných služeb zákazníkům a na nejsilnější segmenty značky, například na vozidla pro náročné podmínky ve stavebnictví a v lomech.

„Naše vozidla jsou praktická, výkonná a pohodlná. Chceme budovat společně s našimi zákazníky silné a dlouhotrvající vztahy. Jsme připraveni naslouchat jejich potřebám a očekáváním, na která chceme reagovat inovativní nabídkou řešení a služeb. Zaměříme se důkladněji na celkovou nabídku, která bude zahrnovat nejen samotný nákup vozidla nebo nabídku servisních služeb, ale také sledování nákladů po celou dobu provozního cyklu vozidla. Tím vším je chceme přesvědčit, že volba značky Renault Trucks byla volbou správnou,“ říká nový generální ředitel Pierre Jean Verge Salamon.

Pro Pierre Jeana Verge Salamona jsou v nové funkci největší výzvou lidé: „Všechno je o lidech. Můžete mít všechno na světě, ale pokud kolem sebe nemáte ty správné lidi, nemůžete se nikam posunout. Náš business je o lidech – od mechaniků, přes přijímací techniky, obchodníky až po management. Ti všichni by měli dobře znát a chápat naše vize a cíle. Pouze  s motivovanými, odhodlanými a zapálenými kolegy můžeme dosáhnout cíle, kterým je pro nás spokojený zákazník. On y va  – Jdeme na to!“

Pierre Jean Verge Salamon (46) působí ve Volvo Group více než 15 let. Narodil se v Kanadě, ale vyrůstal ve francouzském městě Toulouse. Převážnou část své kariéry strávil na asijském kontinentě na různých manažerských pozicích pro značky Renault Trucks, Volvo Trucks a UD Trucks v Thajsku, Indonésii, Indii a naposledy v Japonsku. S rodinou žije v Praze.

Více o plánech nové organizace Renault Trucks v České republice a na Slovensku v magazínu Lastauto Omnibus č. 3.

Nový ředitel Renault Trucks pro ČR a SR
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: