Nový Range Rover Evoque prozrazen na prvních fotkách. Oficiálně se představí večer

  • Land Rover dnes večer představí novou generaci modelu Evoque 

  • Vzhled auta byl prozrazen na prvních neoficiálně zveřejněných fotkách

  • Podle očekávání se designová revoluce nekoná

Range Rover Evoque stál na počátku nové éry automobilky Jaguar Land Rover. Pozornost přitáhl zejména svým na danou dobu odvážným vzhledem, neboť automobilka poslala do sériové výroby koncept LRX z roku 2007, na kterém nezměnila prakticky nic. Vzhled Evoque byl pak aplikován na všechny další modely a používán je vlastně dodnes. Důvod je jednoduchý, zákazníkům se líbí. A tak není překvapení, že nastupující generace vypadá jako větší facelift. Přesvědčit se o tom můžeme na prvních neoficiálně zveřejněných fotkách, které kolují po internetu.

Test Range Rover Evoque Convertible: Kodiaq naopak

Jak je vidět z prvních fotek, druhá generace Range Roveru Evoque následuje do značné míry Range Rover Velar, což se dalo čekat. Novinka dostala úzká diodová světla, výrazné blatníky nebo kliky, které se při jízdě schovají do karoserie. Velaru je dost podobná také palubní deska, kde samozřejmě nechybí aktuální systém Touch Pro Duo s dvojicí velkých displejů nahrazujících středový panel.

Že Evoque žádnou revolucí neprojde, to nakonec naznačily už minulý týden drátěné modely, které automobilka použila jako upoutávku na blížící se premiéru. Ta proběhne dnes večer. Fanoušci mohou sledovat na Youtube přímý přenos. Začíná se ve 20:45 našeho času.

Foto: Autoblog

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: