Nový Jaguar XF Sportbrake se objevil na centrálním kurtu Wimbledonu

  • Dynamický vůz rozšiřuje portfolio modelů XF.
  • Nový Jaguar XF Sportbrake se oficiálně představí v létě a do prodeje se dostane na podzim letošního roku.
  • Značka Jaguar je oficiálním partnerem Wimbledonu 2017.
  • Krátké video můžete zhlédnout zde.

Značka Jaguar maličko poodhalila svůj nový Jaguar XF Sportbrake na centrálním kurtu Wimbledonu. Do začátku Wimbledonu 2017 zbývá méně než 70 dní. Povrch kurtů je ale již nyní perfektně připravený na prestižní tenisové souboje a tak posloužil jako plátno pro nákres dynamického modelu.

Ian Callum, Design Director Jaguar, pečlivě sledoval, jak personál přetvořil bílé čáry pod odborným dohledem hlavního správce areálu Neila Stubleyho.

„Vytvořili jsme siluetu Jaguaru XF Sportbrake, která ubíhá směrem dozadu do dálky a propůjčuje vozu rychlost a sportovnost. Model přinese více praktičnosti bez toho, abychom museli ubírat na dynamickém designu nebo hbitosti,“ řekl Ian Callum.

„Ian a já pocházíme z velmi odlišných profesí, ale přesto má role vedoucího správce a ředitele designu jeden společný rys – naše odhodlání dosáhnout dokonalých linek. Pokud budeme mít jen jednu linku jinde, než kde má být, celý svět to uvidí. Takže je důležité, abychom dosáhli stoprocentní přesnosti u všeho, co tvoříme,“ dodal Neil S6tubley.

Značka Jaguar je oficiálním partnerem Wimbledonu 2017, který poběží od pondělí 3. července do neděle 16. července.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: