Nissan Leaf byl prozrazen při natáčení reklamy. Moc toho ale nevidíme

  • Na internet se dostal první snímek nového Leafu

  • Elektromobil se představí na autosalonu ve Frankfurtu

  • Nový Leaf slibuje dojezd až 300 km

Nová generace elektrického Nissanu Leaf se představí velmi brzy. Předchůdce byl první komerčně úspěšný sériově vyráběný elektromobil, ale už bylo potřeba v rostoucí konkurenci připravit nový model. Na internet se nyní dostal první snímek nezamaskovaného auta, ale stále toho ještě moc nevidíme.

Fotka z mobilu zachycuje Nissan Leaf při natáčení reklamního spotu v Barceloně, jak informuje web InsideEVs, který snímek získal. Oficiálně jsme prozatím mohli vidět jen pár upoutávek, takže si nyní můžeme udělat lepší obrázek o celkových proporcích, zejména vedle velkého Mercedesu ML, který slouží jako kamerový vůz.

Doporučujeme: Elektrický srovnávací test: Hyundai Ioniq Electric vs. BMW i3 94 Ah vs. Nissan Leaf 30 kWh

Nissan Leaf bude lehčí než předchůdce, nabídne lepší jízdní vlastnosti, vyšší komfort a samozřejmě také modernější výbavu. Nový model bude nabízen s různými kapacitami li-ion akumulátoru a podle toho se bude odvíjet také celkový dojezd. Nissan slibuje v reálném provozu až 300 km.

Další novinkou bude systém částečně autonomní jízdy v kolonách, ve kterých se má Leaf řídit zcela sám bez zásahů řidiče. Více se toho dozvíme až po oficiálním odhalení.

Nissan Leaf byl prozrazen při natáčení reklamy. Moc toho ale nevidíme
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: