Může být Fiat 126p opravdu luxusní? Carlex Design dokazuje, že ano

  • Společnost Carlex Design se důkladně podívala na interiér Fiatu 126p

  • Výsledek je na poměry této společnosti velmi decentní 

  • Dokonale zpracovaný Maluch dostane Tom Hanks 

Carlex Design je společnost, kterou vám patrně nemusíme blíže představovat. Pokud náhodou nevíte, o co přesně jde, připomeneme, že se zabývá úpravou interiérů čehokoliv, co má kola. V luxusní automobil se tak může proměnit jakýkoliv model, včetně například Fiatu 126p, který byl v této úpravě nedávno představen.

Doporučujeme: Líbil by se vám zakázkový interiér v kůži ve Škodě Fabia? Zeptejte se u Carlex Design

Nejedná se ovšem o objednávku nějakého sběratele, který už neví, jak by naložil se svými financemi. Příběh tohoto luxusního Malucha začal na podzim minulého roku, kdy známý herec Tom Hanks zveřejnil na Twitteru fotku pořízenou během natáčení v Maďarsku, kde představuje „svůj nový automobil“, což byl právě Fiat 126p. V Polsku z toho měli takovou radost, že nechali pro Toma Hankse jeden exemplář opravdu zrenovovat a následně si ho vzal do péče právě Carlex Design, který opatřil adekvátní interiér.

Doporučujeme: Nissan Leaf vyrazí na rally. Soutěžit bude s auty typu Fiat 126p Maluch

Výsledek si můžete v prohlédnout v přiložené fotogalerii. Na poměry společnosti Carlex Design je nový interiér vcelku decentní, ale je také plný různých pěkných detailů. Až si člověk říká, že by si podobný vůz také nechal líbit. Každopádně Tom Hanks si auto ještě nepřevzal. Uvidíme, kdy dá na Twitter fotky s Maluchem, který bude opravdu jeho vlastním automobilem.

Může být Fiat 126p opravdu luxusní? Carlex Design dokazuje, že ano
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76.67%) 6 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: