Modernizovaný Superb předvádí na videu nová světla. Znak Škoda na zádi je minulostí

  • Jednou z novinek nadcházejícího faceliftu modelu Superb budou přepracovaná světla 

  • Superb dostane jako první model značky adaptivní diodové světlomety 

  • Dojde také na uvítací animace a dynamická směrová světla 

  • Oficiální odhalení proběhne příští čtvrtek v Bratislavě 

Škoda připomněla blížící se premiéru modernizovaného modelu Superb. Hlavní novinkou nadcházejícího faceliftu bude příchod plug-in hybridního provedení, nicméně měnit se budou také jiné záležitosti. Těšit se můžete třeba na detail v podobě nápisu Škoda na zádi, který nahradí dřívější znak automobilky, nebo na adaptivní diodové světlomety.

Právě na světla upozorňuje aktuální video. Superb totiž bude první model značky, ke kterému si zájemci budou moci pořídit plně adaptivní diodová světla schopná plynule měnit světelný kužel. Kromě toho světla nabídnou také uvítací animaci, což platí rovněž o koncových svítilnách. I ty budou po faceliftu plně diodové. Podobné „hrátky“ se světly ale nejsou ničím revolučním. Naposledy jsme si něco podobného ukazovali na videu při testování Peugeotu 508:

Videodojmy: Peugeot 508 PureTech 180 GT Line

Škoda Superb dostane také takzvané dynamické blinkry, což znamená, že se směrová světla rozsvěcují postupně, nikoliv najednou. Facelift pak změní podobu předního nárazníku, jiné budou mlhovky a po vzoru modelu Scala dostane vlajková loď automobilky na páté dveře nápis Škoda, který nahradí původní logo. Kromě aktuálně zveřejněného videa to dokazují také nové obrázky. Jak už bylo řečeno, tím hlavním je v případě této modernizace příchod elektrifikované varianty, která spolu s elektrickou Škodou Citigo odstartuje nástup hybridních a čistě elektrických pohonů do vozů mladoboleslavské značky.
hokej_clanek (2)
Modernizovaný Superb se představí příští čtvrtek 23. května v Bratislavě, součástí této premiéry pak bude také odhalení sériové verze zmíněné elektrické Škody Citigo.

Modernizovaný Superb předvádí na videu nová světla. Znak Škoda na zádi je minulostí
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: