Lifestylový Fiat Talento Shuttle by Irmscher

Fiat Professional nabízí pro exkluzivní kyvadlovou dopravu Talento Shuttle upravené německou společností Irmscher, specialistou na závodní a funkční přestavby. Jedná se o mimořádně všestranné vozidlo se čtyřmi samostatnými zadními sedadly a zcela konfigurovatelným uspořádáním interiéru.

Je postavené na základu speciální série Talento Sportivo a využívá řadu stylistických detailů zvýrazňujících atraktivní vzhled. Vůz je charakteristický černým metalickým odstínem karoserie, velkými 18“ matně černými litými koly, bočními stupačkami a střešním spoilerem v barvě karoserie. Atletický vzhled doplňuje matně černý přední spoiler s červenými doplňky a sportovní zavěšení se sníženými tlumiči odpružení.

Speciální Talento může přepravit až šest osob včetně řidiče. Je charakteristické prvotřídním interiérem, kde se cestující mohou těšit na potěšení z cestování. Interiér je celočerný s černým přístrojovým panelem a stříbrně lakovanými detaily. Osazený je čtyřmi elegantními samostatnými zadními sedadly, která jsou perfektně tvarovaná, čalouněná kůží s červeným prošíváním a opatřená loketními opěrkami. Sedadla jsou otočná a posuvná díky uchycení v kolejnicích. To umožňuje proměnit celý prostor pro cestující podle potřeby. Mezi zadními řadami sedadel je malý vyklápěcí stůl, který lze v případě potřeby snadno odstranit. Vzhled tohoto neobyčejného Talenta je doplněn rámečky oken a černým koženým čalouněním s červeným prošíváním.

Talento v konfiguraci Combi s dlouhým rozvorem náprav a nízkou střechou (L2H1) není jen atraktivní a dynamické, ale poskytuje také bezkonkurenční, kompletně konfigurovatelný prostor pro cestující a jejich zavazadla.

Fiat Talento Irmscher 2

Lifestylový Fiat Talento Shuttle by Irmscher
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (63.08%) 13 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: