KAMAZ dodal speciální vozidla Rakušanům

Čtyři speciální nákladní vozy na podvozku KAMAZ Vankor-6522-RT doplnily vozový park rakouské společnosti Petro Welt Technologies (PeWeTe), která působí v oblasti ropných a plynárenských služeb v Rusku a Kazachstánu.

Speciální nákladní automobily vyvinul oficiální prodejce KAMAZu společnost RIAT a byly převedeny na společnost KATKoneft, která je divizí skupiny PeWeTe.

Vozidla budou sloužit na ropných polích v Kogalymu. Rakouská společnost PeWeTe už dříve zakoupila několik přepravníků proppantu a potrubí na podvozcích KAMAZ s úpravami RIAT pro práci na ropných polích v oblastech Kogalym, Nižněvartovsk a Pyť-Jach.

Hlavním účelem tohoto vozidla je doprava, samozásobování a vykládka speciálních nádrží o objemu 50 m3 pro kapalná a objemová činidla používaná při hydraulickém štěpení. Toto speciální vozidlo se také používá pro přepravu samostatně bez jeřábu pro nakládku a vykládku bloků, kontejnerů, speciálních chemikálií, vysokotlakého potrubí a dalších velkých zařízení používaných při hydraulickém štěpení a jiných technologiích při zpracování ropy a plynu.

KAMAZ dodal speciální vozidla Rakušanům
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (68.24%) 51 hlas/ů
Sdílejte

2 KOMENTÁŘE

PŘIDAT KOMENTÁŘ: