Hyundai Motor na výstavě SEMA 2016

  • Hyundai Motor America představí na výstavě SEMA 2016, nejvýznamnějším veletrhu specializovaných automobilových produktů na světě, čtyři koncepční vozy, vyvinuté ve spolupráci se silnými partnery

  • Rockstar Grand Santa Fe Concept se vstřikováním N2O, závodní Gurnade Veloster Concept, ARK Road Racer Elantra Concept a „Santa-Fast“ Grand Santa Fe

  • Silní partneři: Rockstar Performance Garage, Gurnade Inc., ARK Performance a Bisimoto

Hyundai Motor America představí na výstavě SEMA 2016 v Las Vegas čtyři koncepční vozy: Rockstar Grand Santa Fe Concept se vstřikováním N2O, závodní Gurnade Veloster Concept, ARK Road Racer Elantra Concept a „Santa-Fast“ Grand Santa Fe s výkonem 1040 k. (ve Spojených státech je Grand Santa Fe označováno jako Santa Fe). Hyundai Motor America spojil při vývoji těchto pozoruhodných vozů své síly s renomovanými společnostmi Rockstar Performance Garage, Gurnade Inc., ARK Performance a Bisimoto. Výstava SEMA 2016 je nejvýznamnějším veletrhem specializovaných automobilových produktů na světě, který se bude konat ve dnech 1. až 4. listopadu 2016 na výstavišti Las Vegas Convention Center.

Rockstar Grand Santa Fe Concept pro jízdu v náročném terénu v kultovním designu společnosti Rockstar

Společnosti Hyundai Motor America a Rockstar Performance Garage vyvinuly vůz Grand Santa Fe pro jízdu v náročném terénu. Jeho motor je vybaven vstřikováním oxidu dusného (N2O). Společnost Rockstar je světově proslulá nespoutanou energií, kterou vkládá do svých koncepčních vozů a akcí. Rockstar Grand Santa Fe Concept potvrzuje tuto pověst upraveným motorem Hyundai Lambda V6 3,3 litru se vstřikováním oxidu dusného (N2O). Průchodnost jakýmkoli terénem zajišťuje pohon všech kol v kombinaci s terénním nastavením podvozku modelu Grand Santa Fe s výrazně zvýšenou světlou výškou.

Spolupráce talentovaných inženýrů umožnila vývoj závodního vozu Gurnade Veloster Concept
Talentovaní inženýři společností Hyundai Motor America a Gurnade Inc. navázali spolupráci, aby vyvinuli pro výstavu SEMA 2016 závodní koncepční vůz Gurnade Veloster Concept. Studie Gurnade Veloster Concept vychází z agresivního vzhledu modelu Veloster, který je umocněn rozšířenými podběhy kol, předním spoilerem, aerodynamickými plochami na předním nárazníku, třídílnými kovanými koly s nízkou hmotností a speciálním zadním spoilerem.

ARK Road Racer Elantra Concept nabízí agresivní a zároveň dokonale vyvážený vzhled

Společnosti Hyundai Motor America a ARK Performance vytvořily v rámci dlouhodobé spolupráce koncepční vůz ARK Road Racer Elantra Concept pro výstavu SEMA 2016. ARK Elantra Concept přebírá praktické a zároveň sportovní linie sedanu Elantra. Auru výjimečnosti jim dodávají rozšířené podběhy kol, z nichž vystupují kovaná závodní kola. Agresivní a zároveň dokonale vyvážený vzhled umocňuje nový design přídě i zádě.
„SANTA-FAST“: Grand Santa Fe s pohonem zadních kol a motorem o výkonu 1040 k

Dalším renomovaným partnerem společnosti Hyundai Motor America je Bisimoto. Tentokrát obě společnosti spojily své síly s cílem vyvinout vůz „Santa-Fast“ s pohonem zadních kol a motorem o výkonu 1040 k. Společnost Bisimoto proslula svými ohromujícími silničními, koncepčními a závodními vozidly. Bisimoto nemá strach z neznámého a vždy používá nejmodernější automobilovou techniku. Bisimoto „Santa Fast“ Grand Santa Fe není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Zadní kola tohoto vozu pohání upravený, podélně uložený motor Hyundai Lambda V6 3,8 litru s přeplňováním turbodmychadlem, schopností spalovat různé druhy paliv a spolehlivým provozem.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: