Galerie: Prohlédněte si nový Volkswagen Golf na fotkách přímo z premiéry

  • Volkswagen ve čtvrtek oficiálně představil Golf osmé generace 

  • Na fotkách v galerii si můžete novinku detailně prohlédnout. Zajímavý je například pohled na on-line obchod nabízející nákup různých funkcí 

  • Na český trh dorazí nový Volkswagen Golf v únoru. Příští rok bude následovat také kombi 

Automobilka Volkswagen včera večer oficiálně odhalila v pořadí už osmou generaci modelu Golf. Novinka dostala zcela přepracovanou příď, zbytek následuje tradice tohoto neuvěřitelně úspěšného automobilu. Veškeré zveřejněné detaily si můžete připomenout v našem článku:

VW Golf 8. generace nabídne spoustu hybridů, ale také CNG, diesel i dvoulitrové GTI TCR nebo Golf R

V přiložené galerii si pak můžete prohlédnout německou novinku na fotkách pořízených přímo během premiéry. Zajímavý je především pohled na nový multimediální systém. Tohle setkání s novou generací VW Golf pro nás bylo první příležitostí alespoň letmo vyzkoušet, jak bude vypadat dokupování různých funkcí, které má fungovat podobně jako na chytrých telefonech. Nový Golf je ale pořád jen začátek, elektrické ID.3 by mělo jít v tomto směru ještě dál.

Naživo vypadá nový Golf lépe než na fotkách, interiér nakonec ale zas tak velkou revoluci nepřináší. Tedy alespoň ne na první pohled. Je tu sice méně tlačítek a více displejů, stejně jako menší středová konzola, ale například materiály odpovídají tomu, co známe ze současné generace.

Zhruba za měsíc Volkswagen zahájí předprodej na českém trhu, takže bude zveřejněn také kompletní český ceník. Jako první se této novinky dočkají samozřejmě němečtí zákazníci, k nám dorazí osmá generace modelu Golf v únoru.

Galerie: Prohlédněte si nový Volkswagen Golf na fotkách přímo z premiéry
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (66.67%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: