Volvo Group Czech Republic hlásí změnu ve vedení

přidejte názor
Autor: Redakce

Volvo Group Czech Republic oznamuje změnu ve vedení společnosti, ke které dojde na začátku roku 2019. Stávající generální ředitel společnosti, Robert Grozdanovski po svém více jak osmiletém působení odchází ze své funkce aby se stal novým generálním ředitelem Volvo Trucks Velká Británie & Irsko.

Dočasným vedením Volvo Group Czech Republic byl do jmenování nového generálního ředitele pověřen John Muldoon, současný finanční ředitel společnosti. „Podstatnou část svého profesního života ve Volvo Group jsem spojil s působením v regionu střední a východní Evropy a zvláště pak v České republice, a tak je pro mě velmi emotivní odcházet z místa, které bylo posledních 15 let mým domovem a které pro mě tak moc znamená. Loučím se s důvěrně známým prostředím a hlavně s lidmi, které jsem za tu dobu poznal a měl možnost s nimi spolupracovat, ať už šlo o zákazníky nebo kolegy. Ušli jsme obrovský kus cesty, pokořili nejednu výzvu, sdíleli úspěchy a hlavně prožili spoustu nezapomenutelných momentů.

Jsem nesmírně hrdý na to, čeho jsme společně během uplynulých let na českém trhu dosáhli. Vždy jsem se mohl spolehnout na kvalifikovaný a profesionální tým spolupracovníků, díky jejichž každodenní práci a úsilí se Česká republika stala v mnoha oblastech měřítkem pro ostatní trhy v rámci Volvo Group. Řada z nich tím nastartovala svůj profesní růst a v dnešní době zaujímají respektované manažerské pozice na evropské úrovni. Obě naše značky, Volvo Trucks a Renault Trucks, mají dnes na českém trhu své pevné místo a prestiž, a to i přes řadu pochybností, které svého času jejich integrace vyvolala.

V průběhu let jsem se také přesvědčil o vysoké profesionalitě českých dopravců. Všichni zákazníci, se kterými jsem měl možnost se v průběhu let potkat, mi budou nesmírně chybět,“ řekl Robert Grozdanovski.

  • Žádné názory
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?