Videodojmy: Ford Mustang Bullitt

5 nových názorů
Zdroj: Redakce

Limitovaná edice Mustangu, pojmenovaná podle kultovního filmu se Stevem McQueenem v hlavní roli, skládá hold autu z možná nejslavnější filmové honičky všech dob: tmavě zelený lak, černá kola, absence emblémů na masce i blatnících…

Ford Mustang Bullitt dostal silnější motor 5.0 V8 a jedinečnou barvu
Přečtěte si také:

Ford Mustang Bullitt dostal silnější motor 5.0 V8 a jedinečnou barvu

České zastoupení Fordu prodává Bullitta za 1 419 990 Kč. To je o 135 tisíc víc, než stojí Mustang GT Fastback. Už ve standardu má ale plnou výbavu. Připlatit se dá jen třiapadesát tisíc za adaptivní tlumiče MagneRide, 10 700 Kč za alarm a 48 tisíc za sedadla Recaro. V ceně tak dostanete infotainment Sync 3 s navigací, vyhřívaná a ventilovaná sedadla, vyhřívaný volant či výkonný audiosystém s 12 reproduktory a 1000W zesilovačem.

Díky otevřenému filtru sání a upravené řídicí jednotce má Mustang Bullitt o něco vyšší výkon než běžný osmiválcový Mustang GT, jinak se od něj ale technicky neliší. Což není na závadu. Protože aktuální generace Mustangu je atraktivní, charakterní a stylové auto s okouzlujícím motorem a také překvapivě solidními jízdními vlastnostmi. Zvlášť se zmíněným tlumiči MagneRide, které se do Mustangu dostaly v rámci loňského faceliftu. Ale víc už se dozvíte ve videu.

TIP: Všechna naše videa snadno najdete pod štítkem Videodojmy

rostadoktor (neregistrovaný)
Motor Bullita MY 2019 se technicky liší nejen sáním převzatým ze SHELBY 350GT a otevřeným vzduchovým filtrem, ale i úpravou softwaru, novou výfukovou soustavou s klapkami a funkcí meziplynu při podřazování, aktivní dvoustupňovou regulací výfuku.Boží auto.
Plymouth Mopar (neregistrovaný)
Pěkné video. Nejsem fandou nového Mustanga po faceliftu, nicméně je to stále ikona. Tyhle káry mají duši a takových už moc není.
Miroslav (neregistrovaný)
Tak na to že jsem zatížený na Italská auta a sporťáky, tak tohle bych si dovedl představit ve své garáži, paráda.
  • Našli jste v článku chybu?